Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekes ha így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ha így viselkedik szakítás után?

Figyelt kérdés

Múltkor szakítottam a barátnőmmel.Miután hazaértem feljött MSN-re és közölte,hogy öngyilkos lesz és felvágja az ereit.Kb.1 órán keresztül kellett neki könyörögnöm hogy ne tegye satöbbi.Utána megkérdezte hogy nem szeretném-e újra kezdeni vele.Mondtam neki hogy nem utána megint felakarta vágni az ereit.Már egy hete nem láttam barátai se hallottak róla.Szerintetek ez nem gyerekes?Mármint az hogy öngyilkos akar lenni a szakítás után.Szerintem felesleges ..


19/F


2010. nov. 5. 18:50
 1/9 Pofazoli válasza:
Ez eléggé gyerekes. Csak az akar öngyilkos lenni szakítás után aki teljesen hülye és nem bír magával. Az ilyen emberekből hiányzik a nevelő pofon.
2010. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
zsarolásnak hívják. nem épp felnőttes dolog, de sokan használják ilyen-olyan formában.
2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár haverom akiket ezzel"zsarol"a barátnőjük,de ebből soha nem lett semmi náluk,max egy két karcolás a csuklón amit feltünésből csináltak a csajok.

Ha látja,hogy érdekel téged és így ebből kifolyólag találkoztok is akkor tuti nem hagyja abba.

Mond,hogy ez gyerekes és jobb lenne ha békében válnátok el,nem fenyegetőzne.

2010. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk találkozni már,és mondtam neki hogy ez gyerekes és a zsarolással nem ér el semmit..Újra elkezdte magát vágni.Nem értem :/
2010. nov. 5. 18:58
 5/9 anonim válasza:

mint kívülállónak elég gyerekesen hat a barátnőd "játéka"..

az ilyesmiknek semmi igazságalapja nincs, csak arról szól,hogy minden figyelem rá összpontosuljon, már csak az a baj, hogy ez nem csak rád, hanem a baráti körére is kiterjed. szerintem ez csak szimpla érzelmi zsarolás.

15/L

2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barátnőm karcolgatta csuklóját , ahogy az elöttem levő is írta , nem feltétlen jó dolog ha nem foglalkozol ezzel ... Én leültem vele beszélni , igaz én szerettem őt, csak összebalhéztunk ezért csinálta.Ha már nem szereted akkoris inkább ülj le vele személyesen és úgy magyarázd el ,hogy ennek is semmi érteleme ..
2010. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De, gyerekes, zsarolni akart. Hagyd, hadd vágja.
2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezért nem kell emosokkal foglalkozni...(:
2010. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem emos ... :)
2010. nov. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!