Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek a farmermini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a farmermini vagy a hosszú fekete farmer tetszik jobban egy csajon?

Figyelt kérdés
Hétfőn "bevetés" lesz, azért szeretném tudni h a srácok mi után fordulnak meg jobban... persze bármelyik is legyen, magassarkú csizmával venném föl ;)előre is köszi az értelmes válaszokat... 16/L
2010. nov. 6. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha jó a lábad, akkor mindegy. A mini qurvásabb, de nem feltétlenül szexibb. KÉPET!
2010. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ha magassarkú csizmával veszed föl sztem inkább farmer.. rohadt szexi.=)


miniszoknyában még megfáznál, meg ribancos.

2010. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jaja farmernadrág. ha csizmával, akkor akár elég a térdigérő, v hova a faszig ér
2010. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :) rendesek vagytok :D akkor eddig egyértelműen a farmer vezet. és igen, a lábaim meg popsim a fegyvereim :D am miről szeretnétek képet? a lábamról vagy a cuccokról?
2010. nov. 6. 20:53
 5/20 anonim ***** válasza:
Mind1, de inkább a lábadról :P
2010. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
tökmind1, de ha felöltözöl úgy ahogy el akarsz menni randira és lefényképezed magad, akkor megköszönjük:D
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
[link] talán egy picit több husi van a combomon... ;)
2010. nov. 6. 20:59
 8/20 anonim ***** válasza:

Hétfőn?:D Nem akkor kezdődik a suli a szünet után?..:D

Amúgy, mivel hideg van, szerintem vagy: farmer, vagy rövid farmerszoknya+fekete harisnya, melegebb csizma.

Ha randi lesz, akkor hajrá! :)

2010. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

háááát, majd meglátjuk :D mármint lefényképezem-e magam :D

amúgy de, hétfőn kezdődik a suli és ott fogunk talizni :D suli után séta egy közeli parkban :)

és a farmermini az vastag harisnyával menne (nem akarok én megfagyni :D)

és köszi h szurkoltok, aranyosak vagytok :D

2010. nov. 6. 21:09
 10/20 anonim ***** válasza:
hol lesz ez a bevetés?:O szerintem mind a kettő jó..
2010. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!