Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könnyen jön, könnyen megy, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen jön, könnyen megy, de miért?

Figyelt kérdés

Nekem azzal van gondom, hogy kevés nővel hoz össze a "sors". Ők kivétel nélkül a "vezetők" a lánycsapatokban, akit körbevesznek a többiek. Mindig ezekkel a lányok kerülök kapcsolatba...

Az első gondom, hogy a barátnőik még csak észre sem vesznek, mint pasit.

A második hogy ezek a kapcsolatok - az utolsó kivételével - nagyon gyorsak. Átveszem az irányítást a csajoktól, amint érzem hogy "az enyémek" és így az első szótól kezdve egy napon belül már össze is jövünk, akár délelőtt akár éjszaka ismerkedünk össze. Aztán egy napon belül...elszáll az egész. Van hogy le sem fekszünk egymással és van hogy igen. Nem ez a lényeg. De amilyen hamar jött, olyan hamar megy a csaj.


A kérdéseim a következők:

1, Ha az udvarhölgyek nem vesznek észre, akkor mi alapján szúr ki magának a "vezércsaj"?

2, Gyorsan összejön,de...miért lesz ugyanolyan gyorsan vége? :S


21/F


2010. nov. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzik rajtad,hogy nem vagy még túl komoly pasi
2010. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sértésből írom!

Nyilván vonzó a külsőd, az "udvarhölgyek" túl jó pasinak tartanak, vagy lemondanak a vezér javára, ehhez ismernem kellene az ilyen lánybandák felépítését, de ez sajnos nincs meg:(

Azért megy könnyen, mert vagy nem vagy túl komoly ember, vagy felszínesnek éreznek a lányok. Lehet ezer más oka is, de szerintem ez a kettő a legvalószínűbb.

2010. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy csak általános iskolában vannak ilyen klikkek... Főnök csaj meg pincsikutyák...
2010. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat.


Utolsó:

Mindenhol van olyan nő, akire a többiek felnéznek és a véleménye "szent".

2010. nov. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!