Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkereshetem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkereshetem ezt a srácot én is? Buliban találkoztunk.

Figyelt kérdés

Igazából első pillantásra egymás karjaiban kötöttünk ki, persze csókolóztunk is nagyon sokat, beszélgettünk, fizetett nekem innivalót is és tényleg jól elvoltunk. Amikor egy lánnyal beszélgetett mellettem és furcsán néztem, szabadkozott, hogy ő csak a barátnője..mármint BARÁT barátnője.. pedig én csak furcsán néztem egy kicsit de semmi más :D

Kérdezte hova járok suliba, meg ilyesmik, és én elkértem a személyijét is, mert nem hallottam rendesen a nevét és lehet hogy ő sem az enyémet. De én már megtaláltam őt facebookon pontosan ez alapján. Amikor elmentem a szórakozóhelyről (nem sokat tudtam maradni, csak 2 órát), akkor is csókkal köszönt el.

Igazából abszolút nem akarom magam semmibe se beleélni, de azért bejelölhetem én is? Mert végülis nem maradtunk semmiben se de azért érdekelne.

Közös barátnőnket megkérdeztem, ő azt mondta, hogy szerinte meg fog keresni. De azért én elébe mennék a dolgoknak inkább.:D

Amúgy ez szombaton (sőt inkább már vasárnap :D) történt tehát abszolút nem régen..

Mit tegyek?

17/L


2010. nov. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél óvatos,mert nem tudhatod,milyen sűrűn bulizik ilyen módon,és főleg kivel.
2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként amíg beszélgettünk, azt mondta nem szokott inni és nem is volt részeg egy kicsit se szerencsére :) (előző barátom részegen csalt meg engem -.-)

amúgy igen, nem halnék bele ha nem jönnénk össze de azért kíváncsi lennék csak nemtudom várjak-e még vagy se.

2010. nov. 8. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg érdeklődik irántad,jelentkezni fog.sztem várd meg.ha mégsem jelentkezne,akkor felejthető a dolog.
2010. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de még a nevemet se tudja.. én se tudnám az övét ha nem kértem volna el a személyijét :S:)
2010. nov. 8. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem kerestheted nyugodtan:) ha nem jön össze a dolog akkor meg nem gáz mert többet nem fogtok találkozni.sztem jelöld be egy próbát megér;)

17L

2010. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!