Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik nem merik leszólítani a lányokat? Ha meg a csaj kezdi, akkor meg az van, hogy nyomulós. Tényleg úgy van, hogy ha a csaj nem keresi a pasit, akkor a pasi fog keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok, nem is az a szándékom, hogy jól megk*rassam magam, mert még nem gondolom, hogy ennek itt lenne az ideje, csak szeretném, ha szeretne egy pasi és boldogok lennénk. De én úgy látom, hogy a fiúk túl besz*riak...vagy csak én gondolom ezt így? 15/L
2010. nov. 8. 22:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%

Akinek nincs vér a p*cájában, nem érdemel egy lányt sem.

Sem a p*ciját, sem a szeretetét.

2010. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Félünk a (bunkó) elutasítástól
2010. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek.


sajnos ezért sincs bnőm.

2010. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mernek kezdeményezni, mert ti lányok azt hiszitek, hogy csak a jó pasik mennek oda hozzátok, mint a filmekben. Aztán, ha egy olyan fiú közeledik, aki esetlen nem szimpatikus, akkor úgy leoltjátok a sárga földig, hogy szerencsétlen többet nem is mer próbálkozni senkivel.
2010. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg a csaj kezdi, akkor meg az van, hogy nyomulós." -- ezt csak a csajok mondjuk akkor, ha egy fiú bepróbálkozik náluk, de a csajnak nem jön be.


A fiúk viszont egyáltalán nem bánják, ha egy csaj nyomul. Én nagyon is szeretem, ha nem én kell, hogy küzdjek érte, hanem ő értem.

2010. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert úgyis visszautasít mind, aki nekem bejön, vagy nem ittam eleget :D
2010. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
60%
"Mire hármat számolok szívódj fel. Három"
2010. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, még te csodálkozol? Nézz csak szét nyugodtan a világban, akár a legjobb barátnőid, osztálytársaid között! 10-ből 7, de inkább 8 egy teljesen átlagos, vagy az alatti fiút egyből elhajt a búsba aki megpróbálna közeledni felé! És ezt csak magatoknak köszönhetitek...Persze mély tiszteletem a nagyon kevés kivételnek.
2010. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én például szarok a 15 évesekre, azért nem szólítom le őket. Korombeliekkel jól elvagyok.
2010. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj szétnézek a mostani 10en évesek közt műb*zikkal emosokkal elcseszett "maffiózókkal" veszik körbe magukat ezeknek az embereknek fele max annyit tud hogy olyan hangnembe beszél mint egy csapat paraszt szal nemkell csodálkozni én se szeretek sokszor kezdeményezni főleg ha látom kik veszik körül a csajokat....tisztelet a kiivételenek! amúgyis állítólag egyenlőség van én sose veszem nyomulsnak ha egy csaj kifejezi hogy egy pasi bejön neki!
2010. nov. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!