Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti megnézitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti megnézitek az utcán, ha szembejön veletek egy helyes pasi?

Figyelt kérdés
csak akkor nézitek meg jobban, ha észre veszitek rajta, hogy ő is megnézett titeket, vagy akkor is ha nem nézett meg, de tetszik nektek?
2010. nov. 9. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkire ránézk aki szembe jön velem(már ha felemelem a fejem,mert van h. a lábam elé nézek),ez nálam alap,mert ha ismerős megy el akkor illik köszönni, na most ha nem nézek és nem látok akkor csak simán elmegyek mellette,de bámulni nem szoktam senkit,csak ha nincs barátom+ha tetszik.De amikor foglalt vagyok és szerelmes akkor nem érdekel senki, még annyira sem h. megbámuljam.
2010. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnézem, de nem bámulom. Ha ő is néz, akkor összemosolygunk és ennyi.

Párkapcsolatban élek, de ezek a kis pillanatok úgy fel tudják dobni a napomat.

2010. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, megnézem. Alapból olyan vagyok, aki szemügyre veszi az embereket úgy általában, no persze nem feltűnően. Szeretek megnézni mindent, hogy milyen karakteres az a bizonyos arc, mennyire igényes és ápolt a külső, és nemcsak fiúkat nézek meg. Ha azt veszem észre, hogy valaki megnéz magának, mert esetleg szépnek talál, és az érzés kölcsönös, akkor persze én is viszonzom :)
2010. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a lányokat nézem azzal a gondolattal, hogy "huu sajna én sosem fogok így kinézni:/"

Még sosem (vagy inkább nem nagyon) bámulom a pasikat. Főleg nem az utcán. Szokták mondani a barátnőim, hogy néézd de helyes, de engem nem nagyon tud érdekelni :) Oda nézek aztán vissza. De érdekes, mert az exembe voltam szerelmes reménytelenül 2 évig, akivel most megint összejöttem, és így kicsit több mint 2 éve egy fiúra, még a leg helyesebb fiúra se tudok úgy nézni mint egy "igazi fiúra" nekem ő az egyetlen fiú ezen a bolygón :)

2010. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nézmém meg, nem tudnám hogy helyes: D
2010. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!