Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit, vagy csak szimpla barátságból teszi?

Figyelt kérdés
Gimiben harmadikor vagyok és az osztálytársam és olyan jeleket küld felém amik arra utalnak, hogy akar valamit. Most pl elhívott moziba és kérdeztem, hogy mást nem hívott és azt mondta, nem tervezte. Nekem ez a fiú egyáltalán nem jön be, sőt. Kedves, meg minden, de mint pasi...szóval ez most közeledés, vagy csupán baráti viszony? Ha meg megkérdezem, hogy akkor most mi van, letagadja. Amúgy tudja, hogy van barátom.
2010. nov. 9. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem közeledik feléd a srác...én biztos nem hívok el egy lány sem moziba pláne ha csak a "barátom" + neki még ráadásul barátja is van és az isten mentse meg azt a hímnemű egyedet aki az én barátnőmet merné ilyen átlátszó szöveggel megpróbálni becserkészni.


szóval beszéljétek át a dolgaitokat..mert félre fogja érteni.


Azért sajnálom a srácot mert szar dolog a viszonzatlan szerelem6vonzalom, de jobb most mint "hűlyíteni" + a párod szerintem kiakad.

2010. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem is akartam vele elmenni, de amúgy párom nem akadt ki szerencsére, mert bízik bennem
2010. nov. 9. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, ha elmész a moziba vele azzal a tudattal, hogy biztos csak baráti a dolog..a fiú meg reménykedik aztán meg rád kattan( osztálytársak vagytok aztán jobban a nyakadon tud lógni mint pl ha a szomszéd gyerek lenne)a barátod meg átlátja egy idő után és kiakad hogy hogy nem vetted észre mit akar tőled a srác.

De tárgytalan akkor mert amint látom szegény srác keresgélheti tovább a leendő barátnőjét:D


Különben meg nem hinném, hogy összeomlik elvégre olyan lányra rástartolni akinek párkapcsolata van és szerelmes a barátjába eleve öngyilkosság. Na de legalább ezzel is szerzett egy tapasztalatot a srác.

2010. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2010. nov. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!