Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Smároltam egy lánnyal (kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy lánnyal (kicsit több is volt, de szex nem), megadta a számát, de van barátja. Hívjam vagy írjak neki?

Figyelt kérdés

Elég rendes mennyiségű alkohol volt mindkettőnkben, csak azért nem volt szex, mert messze lakom a helytől ahol voltunk. Ő adta meg a számát. Engem annyira nem foglalkoztat, hogy megszerezzem, viszont szívesen buliznék vele máskor is.


Írjak neki SMS-t, vagy felhívjam, vagy hagyjam és majd összefutunk máskor is véletlenül?

Egyáltalán miért adta meg a számát, ha van barátja? Vagy lehet, hogy nem csak egy bulira tervezett velem?



24f


2010. nov. 14. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi döntsünk helyetted?
2010. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dönteni én fogok, inkább véleményre vagyok kíváncsi, hogy aki kapcsolatban van miért adhatja meg a számát? Várja, hogy hívjam, vagy csak sokat ivott azért adta meg?
2010. nov. 14. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, nem vagyok döntésképtelen. De nem tudom eldönteni. Az is lehet, hogy roppant határozott vagyok. De nem tudom, lehet, hogy nem.
2010. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
sajnálom a barátját...
2010. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mennyi kur.va van gecc
2010. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemi hozzáfűznivaló valakitől?
2010. nov. 14. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Bazz, ugyanebben a szituban vagyok, csak a csajnak nincs barátja. Nálunk a részegségem volt az oka, hogy nem jutottunk el az ágyig :D

Szerintem hívd fel, sokat nem veszíthetsz, max. qúrtok egy jót :D

2010. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végre valaki :) Köszi
2010. nov. 14. 18:59
 9/10 anonim válasza:

Én a helyedben nem foglalkoznék olyan lánnyal, aki ilyeneket tesz, miközben barátja van!

Mi lesz akkor, ha esetleg összejösztök a későbbiekben?

Tudnál bízni benne???

De ha csak egy kis kufircra vágysz, akkor megteszi.

L/23

2010. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem jönnék össze vele.


Bájdövéj, azóta beszéltem vele, meg buliztunk már együtt. :)

2010. nov. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!