Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valljam be az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be az érzéseim ha nemtudom mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt neten és nekem nagyon tetszik és sztem ő is kedvel engem csak az a bökkenő ,hogy van barátja bár elég idős hozzá és messze is lakik ugyhogy azt gondolom,hogy talán nemjön össze neki és majd szakítanak.Már elég sokat beszélek vele chaten és moziba is elhívtam,el is fogadta de majd csak jövő héten kerül erre sor.Nemtudom,hogy ezt most vehetem e randinak vagy sem,és hogy viselkedjek vele hiszen most fogok előszőr találkozni vele.Kérlek segítsetek és elnézést ha netalán értelmetlenül fogalmaztam. 16F!!!
2010. nov. 14. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
legyél laza és vicces:) legyél olyan amilyennek megismerhetett chat en:D nó para:P
2010. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kkzz ***** válasza:
Én biztos szarul érezném magam, ha úgy randiznék valakivel, aki eközben mással jár. Tudom, tudom, "nem túl jó kapcsolat", ezt már ismerjük. Ettől függetlenül genyóságnak tartom.
2010. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!