Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok, milyen fiút tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, milyen fiút tartanak, helyesnek, cukinak, aranyosnak, és jóképűnek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, mi tetszik egy lánynak.


16 éves fiú vagyok. :)


Ilyenekre gondolok, jó dumálás, aki pl:. jól táncol, de most inkább ne keverjük bele a "belső" tulajdonságokat!!!


Mitől, helyes egy pasi?


Attól, hogy jól öltözik?


Mitől cuki egy pasi?


Attól, hogy egy szerencsétlen, átlagos, és szégyenlős, kicsit bunkó, attól lesz egy pasi cuki?


Mitől lesz egy pasi jóképű?


Mert ad magára, és rendesen megválogatja ruhatárát, és ápolt, festet hajú szőke kék szemű?


Cicafiú kategória hol kezdődik?


Emó, hajfestés..


Menyire megengedett, hogy egy fiú festi a haját?



Néha komolyan nem értem a lányokat, mi "jó" nektek?


Megmondom, "semmi"!


Mert, lehetek kedves, aranyos, ne mondja neki, hogy a belső számít.


Most nem a belső értékekre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy egy pasiba, melyik külső tulajdonságába lehet beleszeretni.


2010. nov. 14. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és nagyon kíváncsi h mit fognak írni erre

Szerintem semmi tanulságosat, mert már sokan megkérdezték és mindenki más, valakinek ez tetszik valakinek az...ezekre a kérdésekre ez a válasz, bele kell törődni :)

2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Mindenkinek más pasi helyes.Sokszor nem számít hogy hogy öltözöl, persze régi,vagy túl gyerekes ruha nem a legelőnyösebb.

Nekem attól cuki egy pasi, ha édes a mosolya, és kicsit hosszab a haja.

Lehet cuki, de mint mindig ez és más és más mindenkinél.

Egyértelmű mitől lesz jóképű.De ez is változó.Kinek mi jön be.

Ha fested a hajad , szerintem azzal nincs baj, de egy emos fiú általában csak emos csajnak jön be. Az emp egyeseknek visszataszító is lehet.

És ez csak egy plusz de én nem szeretem ha a pasi nagyon tapad, és nyálas.

Sok mindenre azt mondtam h mindenkinek más, de azért remélem tudtam vmit segíteni.

2010. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam, erre is, de biztos, lehetne valami tág fogalmoban írni.


Az a pasi teszik, aki úgy szólít le, meg így öltözködik, szerintem nem volna olyan lehetetlen leírni.


Hajrá lányok, most mondjátok mi a jó, mert nagyon kiábrándultam a lányokból!


Elég csúnya elutasításon estem ma túl, de mindegy, ebbe most nem mennék bele.


Elegem van az olyanokból, akinek semmi sem jó!!!!

2010. nov. 14. 21:18
 4/20 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti mondat volt a kulcsszó! :)


"És ez csak egy plusz de én nem szeretem ha a pasi nagyon tapad, és nyálas."


Valami ilyesmiket szeretnék hallani, pl:. ez meg sem fordult a fejemben.


Igazéból a külsőségek érdekelnek a legjobban, de ez is nagy segítség volt! :))

2010. nov. 14. 21:20
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem egy fiú legyen közvetlen, a hajfestés főleg ilyen korban nem nagyon tetszik. ne legyen bunkó állat, se egoista. Nem árt ha nem cigizik. Azok a fiúk sem tetszenek akik tök vékonyak. o.O'

nem is gondolnád a cipődről mennyi mindent meg lehet állapítani a jellemedről.:D igen azért szeretem ha egy fiú stílusosan öltözködik. :) személy szerint nekem a barna hajú, barna szemű fiúk jobban tetszenek. :D

"röviden" ennyi. remélem tudtam segíteni. :)

14/L

2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

* a tüsi haj sem

tetszik :)

2010. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés. tényleg nagyon ízlés kérdése a dolgo, mert ahány nő annyiféle ízlés a pasik terén.

De általánosságban szerintem a határozott, jó kiállású pasik a nyerők. Legyél magabiztos, amikor odamész hozzá ne látszódjon rajtad hogy nem vagy benne biztos hogy kellesz-e neki. Inkább azt sugározd felé, hogy a tiéd lesz, mert te ezt akarod. Ez alatt most nem azt értem, hogy közlöd vele, hogy "Az enyém leszel". Csak udvarolj és légy mindenre elszánt de ne nyálas.

Remélem tudtam segíteni.

Amúgy ha tényleg tudni akarod, milyen pasira vágynak a nők akkor olvass pár úgynevezett nyálregényt. Tuti találsz anyukád könyvespolcán. Tudom ez a pasiknak taszító, és talán a legutolsó dolog amire rá lehetne őket venni, de megérné hidd el. Az ilyen regényekben főleg arról van szó, hogy egy adott nő szemszögéből mutatja meg azt, hogyan alakul ki a szerelem egy nőben. Mire van szüksége a nőnek. Mi az ami a nőt megfogja a pasiban. És ezekben a regényekben a pasik viselkedése jó minta. 1-2 dolgot el lehet lesni tőlük:) A nők nem véletlenül olvassák ezeket, hanem azért mert a lelkük mélyén mind ilyen pasiról álmodoznak.

Remélem megfogadod a tanácsomat, mert hiszem hogy hasznos lenne. Ha írsz privátban konkrét példát is mondok melyiket lenne érdemes elolvasni.

19/L

2010. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát...

Az én számomra a legfontosabb dolog egy pasiban a mosolya(tudom tudom sablon, de akkor is)!

Egy csibészes mosoly szerintem a legtöbb lánynak alapból bejön és így már a megfelelő hozzáállása is abszolút meglesz.

A külső tényleg sokat számít, hiszen ha egy pasi egyáltalán nem teszik, akkor nyilván nem akarom majd megismerni a belső értékeit sem.

Én úgy gondolom, hogy rendkívül szerencsés vagyok, mert én valamilyen okból kifolyólag (talán ez a női megérzés...de nálam ez egy picit több)azonnal megérzem azt, hogy az adott srác milyen igazából!!

Lehet kicsit furcsa amit írok, de ennél jobban nem tudom megmagyarázni:)

Eddig az összes pasiról, akibe szerelmes voltam elsőre tudtam, hogy vele lesz vmi! Ilyenkor egy furcsa érzés hatalmasodik el felettem és egyszerűen érzem azt, hogy milyen is valójában.

Szóval a kisugárzásod legyen pozitív, legyél mindig vidám, mert ez másokat is boldoggá tesz és mindig bujkáljon az arcodon egy szexi MOSOLY!!!

Nálam ezt hívják úgy, hogy cukixD

2010. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

21:21


Szia! :)


Hmm erről a cipős dologról hallottam már. Kérdezhetnék valamit, neked mit árul el rólam, hogy minden nap a suliban, fekete színű bőr rieker cipőben járkálok, egész nap?


Kíváncsian várom válaszod! :D


Én azt is hallottam, hogy a kéz tisztasága is számít, de ez, szerintem kicsit szőrszálhasogatás kategóriába tartózik.


Kicsit "konkrétabb" válaszokat vártam, de így is jó. :)


Nem tudom, hogy fejezem ki, de az érdekel, hogy mi tetszik egy nőnek.


Értem, már nagyjából, milyen legyen, kiállása, kisugárzása, jelleme, oké.


Hogy szóljak hozzá?


Egy halk "Szia" elég?


Vagy egy hangosan, mondja sziaaaaaa (lány neve).


Milyen témáról beszélnének szívesen?


Nem egyszer láttam odamegy, egy srác egy csajhoz, ismerem, buta mint a sárga föld, de nem egyszer gondoltam arra, "akkor, vajon mit mondhatott neki"?



00:58-nak!!!


Szia! :)


Örülnék, ha ajánlanál, pár olvasmányt, szívesen venném a fáradságot, nem mondom azt, hogy szeretek olvasni, de azért elolvasom, mert érdekel, és tudni akarom.


Előre is köszi. :D



10:49:


A mosolyra, még nem gondoltam, szerintem inkább lányoknál fontos, és nem egy fiúnál, de így is érdekes. :)

2010. nov. 15. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:

00:58 vagyok

Átgondolom kicsit, hogy az általam olvasottakból melyik lenne igazán hasznos neked és majd holnap kapsz egy e-mailt a listával:)

2010. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!