Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vezessem rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá hogy elhívjon valahova?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok és nem szeretném csak úgy odalökni neki hogy: nem akarsz velem eljönni sétálni?

Gondolkoztam rajta már hogy poénosan kérdezzem meg de arra még nemvolt ötletem.

Vagy hogyan érjem el, hogy esetleg ő hívjon meg?

köszi:)


2010. nov. 19. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és nemtudok vele amúgy csak úgy beszélgetni meg haverkodni.

Egyszer találkoztam vele és azóta cswak neten beszéltünk.

Egy városba élünk de nem szoktam vele csak ugy véletlen találkozni :((

2010. nov. 19. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor neten kérdezd meg tőle. az még jobb mert ott nyíltan meg tudod kérdezni tőle és nem kell kertelned. egyszerűen csak azt mondod neki hogy jó vele beszélgetni és szeretnél vele találkozni ha ő neki is van kedve. sztem ennyi.
2010. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak neten tudtok beszélni, akkor kérdezd meg tőle lazán msnen v chaten(ahol beszéltek)hogy nem lenne-e kedve találkozni a városban a héten veled. Vagy ha nem mered utalj rá eléggé konkrétan.... Sok sikert! Biztos örülni fog neki.
2010. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen. Lány vagy vagy fiú:)?
2010. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány :)
2010. nov. 19. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Na? Hogy sikerült?
2010. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nemtudtam vele beszélni.
2010. nov. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!