Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifizettette velem a belépőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifizettette velem a belépőjét (1500 ft) a srác a második randin. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Nem itt kezdett rossz érzésem lenni. Mikor én beszéltem magamról, vagy bármiről, mintha direkt a másik irányba figyelt volna, egyszer még meg is állított, hogy szavam ne feledjem, mert megnézi azt a marha jól kinéző motort a túlsó oldalon...-.-

Aztán elmentünk egy kávézóba. Volt az asztalon egy szórólap, elkezdte olvasgatni...Mondom ennyire untatlak? Már majdnem ott voltam, hogy felállok és haza megyek. Főleg hogy most én voltam az ő városában. Nem sűrűn hagyta hogy végigmondjam, amit akarok. Ja, és még egy kis csemege: a benzinkútnál elkezdte mosogatni a kocsiját, addig én kint fagyoskodtam, mert mondta, hogy szálljunk ki. Ez volt egy hete.

Ma délelőtt rámírt msn-en, hogy "olyan kellemes a társaságom, és szívesen eltöltene velem megint egy délutánt". Na erre kiakadtam...megírtam neki, hogy mégis mit gondol ezek után? Majd házhoz megyek a pofonért? Erre ő volt felháborodva, hogy hogy beszélhetek vele így, mikor ő egy igazi lovag(!!!), és milyen jól bánik a nőkkel....

Nem értem. Ilyen viselkedéssel tuti hogy nem akar tőlem semmit. Nem is értem hogy képzelte...Minek keres egyáltalán???

Beszél velem úgy, mintha mi sem történt volna...

Kiakasztó szerintetek is?


2010. nov. 20. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is kiakasztó...

Csak a tested kell neki maximum...

2010. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek sajnos ne foglalkozz vele. Soha nem fogja belátni a saját hibáit.
2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy paraszt. Nem tudok mit mondani.
2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

huh ez a sztori azért durva :s

Szerintem hagyd ott a p*csába mert csak kihasznál!Az ilyet úgy szájba rúgnám hogy behugyozna!!!!!!!!

2010. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy tudja hogy nem vagyok az a hagyom magam fajta...ez háborít fel engem hogy mit képzel??! Hogy mert így viselkedni?
2010. nov. 20. 17:59
 6/28 anonim ***** válasza:
nem vagy az a hagyod magad fajta, akkor mégis miért idegesíted magad még ezzel a sráccal?
2010. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy büdös taplógomba paraszt, a köldökzsinór helyett a nyakát kellett volna elvágni az ilyennek :@


A helyedben messze elkerülném a hozzá hasonló tapló tinókat. Az ilyennek ékszerteknős se való, nemhogy barátnő...pfff, gyökérkefe...

2010. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
A benzinkutas gépi automosonál ki kell szállni a gépjárműböl. Ez ki is van irva.
2010. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kettő meg ha nem vagy az a hagyod magad fajta, miért fizetted ki neki?
2010. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer még meg is állított, hogy szavam ne feledjem, mert megnézi azt a marha jól kinéző motort a túlsó oldalon...-.- "


:DD ez komoly

2010. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!