Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső, vagy bármilyen másik oldal, ahol olaszokkal lehet ismerkedni? Írjatok már, ha tudtok nekem ilyeneket mondani!

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
interpals.net
2010. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Pesten vagy, iratkozz be esetleg az Olasz Intézetbe. Jó kis olasz tanfolyamaik vannak, esetleg anyanyelvi tanárral is összefuthatsz ott.
2010. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Pesten vagyok, amúgy tök jó ötlet lenne.
2010. nov. 22. 14:12
 4/4 anonim válasza:

ciao, társkeresőt sajnos nem tudok, de ha csak levelezni (vagy MSN-ezni) szeretnél nekem nyugodtan írhatsz olaszul: per_daniel@yahoo.it... :) Írd meg mit szeretnél igazából, szerintem az olasz témában sokféle módon tudok segíteni.

25/f

2010. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!