Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfira mondják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfira mondják azt, hogy sármos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem pl. George Clooney borostával sármos:D
2009. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hja, ez relatív... szerintem egy csibészes mosoly is lehet sármos...^^
2009. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a sármos nem feltétlenül azt jelenti, h húdejó pasi, hanem azt, h nem néz ki olyan jól, de van benne vmi, ami megfogja a nőket :D sztem.

mert 1 kopasz szemüveges pasi is lehet sármos ha olyan a személyisége.

2009. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Az a tapasztalatom, hogy a nőknek a magabiztos pasik jönnek be. Biztosan van olyan nő is, aki imádnivalóan aranyosnak találja, ha Ben Stiller módjára csetlesz-botlasz, de nem ez a jellemző. Az sem árt, ha igényes a megjelenésed. Sok nő bukik az egyenruhára. Nem lehet mindenki katona vagy rendőr, de fel lehet venni egy sportzakót például. Én nem vagyok egy George Clooney, de imádnak a nők, igaz egy nagy cégnél dolgozom vezető beosztásban, ezért ha kell, elő tudom adni magam úgy, hogy a legvadabb macska is doromboló kiscicává szelidüljön. :)
2009. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy richard gere mosolyú hapsi sármos:D
2009. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az olyan pasik a sármosak (rájöttem, ez a kategória inkább a 30-tól felfelé érvényes), akiknek a megjelenése határozottságot sugall, akiről nem lehet eldönteni egyértelműen hogy helyes-e, de ha ránézel remegni kezd a lábad és ha a következő pillanatban megkér valamire, te gondolkodás nélkül megteszed! Bármit!!! :P

A sárm egyfajta hipnotikus képesség, a legbenső szexuális kisugárzás moderált megjelenése, csak hogy szépen fejezzem ki magam!;)

2009. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!