Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én rontottam el? Vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel beszélgetek egy közösségi oldalon. az elején nem tetszett de most már egyre jobban és amikor el akart hívni kávézni akkor írtam neki h 2majd megnézem a naptáram" meg hogy majd megbeszéljük. De én csak azért mondtam h ne gondoljon könnyűvérűnek hogy egyet füttyent én meg ugrok. most én irkálok rá egyre többet hogy talán feltűnjön neki hogy mégis akarok tőle vmit. vagy ezt már elszúrtam?:/
2010. nov. 23. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem tűnsz könnyűvérűnek ha elmész vele egy kávéra. Ez egy randi és nem szex vagy ilyesmi. Hülyeség így húzni a férfiak agyát. Szerintem nem rontottad még el, de nem kell túlzásokba esni. Kérdezd meg hogy mikor lenne megejteni azt a kávézást ha van még kedve hozzá és várd a választ ha nem érkezik egy idő után akkor ennyi volt.
2010. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem még nem szúrtad el.....de nem kell alibi dolgokat kitalálni.

Bár én nem szeretek taktikázni egy kapcsolatban, vagy egy alakuló kapcsolatban, de hidd el, nem azért fog könnyűvérűnek tartani, mert igent mondtál a meghívására.

Az nem ciki,ha érezteted vele,hogy nem közömbös számodra, mert fordított esetben is jó érezni, csak a férfi szeret vadászni, és azért meg kell hagyni neki ezt az élvezetet.

Szóval még nincs veszve semmi....csak ha szeretnél tényleg vele találkozni, akkor bátran mond neki,hogy oké!

2010. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor lenne ideje megejteni* (csak javítottam)
2010. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején finoman elutasítottad (én ennem fognám fel). Ha olyan férfit szúrtál ki, aki hamar vált akkor biztos mással van.


Vigyázni kell ezzek a várjunk még témával, mert sokan azt mondják: Ha ő most nem, akkor mással biztos hamarabb.


Én legalábbis már továbbléptem volna.

2010. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem értem, mert MINDIG a személyes találkozó dönt el mindent...Minek hetekig levelezni? Találkozni kell személyesen és kiderül minden. Nem érdemes soha a másik idejét rabolni. Csak egy kávé, ez még nem kötelez semmire.
2010. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wetya ***** válasza:
Utolsó, teljesen igazad van, nem jó, ha egy srácnak húzod az agyát, és sokan vannak úgy, "ha te nem adod be a derekad, hát majd akkor a második vagy harmadik beadja, nekünk meg felesleges egymás idejét rabolnunk." Ha nálam a csaj húzza az időt a személyes találkozóval, akkor inkább odébbállok, mert az már a csaj részéről halott ügy, ha nem tud dönteni, vagy fél, hát így járt :)
2010. nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:) ..de most mákom volt, már elhívott randira:D
2010. nov. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!