Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szerint is korai volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is korai volt a dolog?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és megismerkedtem egy fiúval, akivel eddig háromszor randiztam, és a 3. randin megcsókolt. Barátnőm szerint várnom kellett volna pár hetet. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki tetszik és én is neki, akkor mire várjak... Picit rosszul esett, hogy kis híján lecseszett, hogy figyeljek oda, és csak okosan.
2010. nov. 25. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
40. randin majd eljuttok a pettingig. Szerintem nem volt korai. 21 éves vagy nem 13. Van aki 3. randin már kufircol.
2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt korai, a barátnőd csak irigykedett. 21 évesen már el tudod dönteni, hol a határ. Egy csók meg sokszor nem jelent semmit. Egyeseknél...
2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pár hetet? a barátnőd hülye :) a szexszel kell várni pár hetet nem a csókkal...
2010. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez az, és az a durva, hogy ő sokszor benne van egy éjszakás kalandokban idegenekkel, meg össze-vissza smárol a disco-kban. :D Na mindegy, igazából nem is tudom miért foglalkozom a véleményével, hiszen nekem kell tudni mit akarok, csak azért rosszul esett, hogy kioktat és kíváncsi vagyok más, hogy látja a dolgot.
2010. nov. 25. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Na és a szexszel miért kéne várni pár hetet? Hmm??? Ha már a harmadik randin rágerjedsz, akkor minek várni? Mert a hetek utáni jobb lesz, vagy mi?? Én ezt sosem értettem.
2010. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Korai? Én a 21 éves koromban a több harmadik randin már lefeküdtem a pasival.
2010. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor mit akar. :) Egyszer nem fordulna meg a fejemben, hogy emiatt beszóljak valakinek. Neki se szoktam beszólni vagy véleményezni, ha egy újabb kalandjáról számol be. Ezért is nem értem, hogy akkor nekem miért mondja meg, hogy mit csináljak. Na jó befejeztem, nem fárasztok tovább senkit. :) Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. nov. 25. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Áá csak féltékeny!! Ne hallgass rá!!
2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
még iylen butaságot mondani... a 3nál már szerintem épp ideje volt a csóknak... még hogy várni vele ..vicces :D D
2010. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak irigy volt, tökéletesen időzítettél. A lefekvéssel azért kell várni, mert egy-két randi után még nem tudja biztosan mindkét fél, hogy mit akar.
2010. nov. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!