Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Min kéne változtatnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves vagyok. Hamarosan 18. 1.5 éve egy baleset miatt eltört a lábam. Azóta nincs barátnőm/elkezdtem szívni. Az önbizalmam a sárban van...

Elötte nemvolt gond hogy csajozzak. De másfél éve nemtudok úgy beszélni egy korombeli lányal hogy ne izguljak. nemtudom miváltozott miért nemsikerül:S Még olyan sincs akivel ösze szeretnék jönni. Csak erröl álmodok mér 2-3 hete. Nagyon zavaró és már akarok tenni ez ellen valamit. Kérlek valamien tanácsot/tippet hogy hol és hogyan jöjek ösze korombeli lánnyal. előre is köszi


2010. nov. 26. 09:19
 1/9 anonim válasza:
Mit szívsz?
2010. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
füvet
2010. nov. 26. 09:37
 3/9 anonim válasza:

A fű nem legális ;)

Ha ez akadályoz abban, hogy kapcsolatot alakíts ki lányokkal, akkor ne füvezz.

2010. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ez akadályoz meg. csak oda írtam mint tényt. kérlek ne ezzel kapcsolatban írjatok kérdést hanem az egész kérdésre köszi
2010. nov. 26. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Add nekem a füved, és menjünk csajozni. xD
2010. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fű okozhat lelki zavarokat. Szóval lényegébe meg is válaszoltad magadnak.
2010. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te azt érzed, hogy ha az egyik lábad el volt törve, akkor már nem vagy teljes értékű ember?

a fűvel itt nincs gond...mármint van, mivel ejnye bejnye nem szabad stb...de nem hinném, hogy attól nem megy a csajozás, feltéve, ha nem egész áldott nap be vagy szívva.

mivel mondtad, hogy a törött lábad előtti időszakban ment a csajozás simán, akkor nem értem miért kérdezed meg, hogy hol ismerkedjél...előtte hogy csináltad, ha ment? hát most is akkor pontosan úgy csináld. gondolj arra, hogy akkor milyen volt az önbizalmad, és próbáld megint elérni azt az állapotot.

2010. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megpróbálnám de nemtudok mit mondani:S és izgulok ami nemtudom h miért van...
2010. nov. 26. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor menj el orvoshoz, vagy kineziológushoz.

nekem is nagy önbizalmam volt 6.-ig, amikor egyszer csak, mintha elszállt volna, nem tom miért :S a fiúkkal azelőtt simán elbeszélgettem minden témáról, és csak úgy ömlött belőlem a szó, szerettek velem dumálni. aztán 6.-ban mintha vm elromlott volna. nyáron történt? nem emlékszem, az a baj :S

21/L

2010. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!