Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok 75/B a melltart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok 75/B a melltartó méretem. Ebben a korban túl kicsik a melleim? Fognak még nőni vagy már nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy cici:) Szép a kisebb,formásabb! =)
2010. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel :)


17/F

2010. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
van akinek egész életében, legalábbis az első szülésig biztosan nem nő még akkorára se mint a tied...
2010. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jó méret az nem fog lógni.

25/f

2010. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de ez pasiknál mennyire gáz?
2010. nov. 26. 20:19
 6/19 A kérdező kommentje:
mennyire jön be a kicsi mell a pasiknál?
2010. nov. 26. 20:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Meglehetősen. :)))
2010. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hagyjátok már abba? Egy kérdéssel feljebb is ugyanez...az eszem megáll.

Én vagyok az egyetlen nő, akit nem zavarnak a kicsi mellei? (70/B, de az ekkora méretű melltartók fele ugye szivacs..)

Úgy sem tudsz vele mit csinálni, akkor meg nem mindegy?

És ha nem nő meg? Akkor mi lesz? 20 vagyok, és már jó ideje SEMMIT nem nőtt a mellem. És jéé, még is élek. Még sem vagyok depressziós, és még barátom is van, akinek tetszik.

Nyilván nem azok a pasik fognak megnézni téged az utcán, akik a D-s mellekre buknak, de és?

Rengeteg pasinak meg a kicsi tetszik.

Ha meg olyan marhára zavar, kezdj el pénzt gyűjteni műtétre.

Bocs a bunkóságért, de ez már komolyan kiakasztó.

Szerintem a férfiakat sokkal jobban idegesíti, hogy ha egy lány egyfolytában a mellméretén szenved, mint ha kicsi neki.

2010. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, nekem is ekkora. Ez van. El kell fogadni, görcsölni felesleges rajta.
2010. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és én nem külön a testrészeket nézem hanem az összképet őszintén szólva nálam az arc nagyon sokat számít.

ha valakinek nagy a melle de nem áll jól neki mert ilyen is van azért az összkép a fontos én azt mondom és hidd el sok fiúnak fogsz tetszeni így is :D

2010. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!