Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél valakivel külföldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel külföldön, ha tudnád, h fél év múlva haza kell menned?

Figyelt kérdés
ennek van értelme? És most nem testi kapcsolatra gondolok
2010. nov. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
hát..ahogy ismerem magam..tuti h nem hagynám ki:D
2010. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy évet voltam külföldön tanulni és minden további nélkül össze is jöttem egy sráccal, de mindig vigyáztam arra, hogy ne nőjek hozzá túlságosan : )
2010. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy, és olyan szituációban, hogy kimentél tanulni/dolgozni fél évre, aztán jössz haza. Ebből is a tanulást tartom valószínűbbnek, szóval gondolkodjunk ezzel a felvetéssel.

Összejössz valakivel, és rá fél évre kell hazajönni - ezt azt jelenti, hogy fél évet együtt vagytok. Nekem még csak egy kapcsolatom volt/van, szóval a legelsőben vagyok bent még mindig, 4 éve, és emlékszem, hogy fél év után már nagyon ragaszkodtam a barátomhoz (mondjuk előtte is jóban voltunk már egy évig), és nagyon szar volt, mikor 2 hónapra kiment külföldre dolgozni. Szóval ha nagyon jó a kapcsolat, szeretitek egymást, és már fél éves a kapcsolat, akkor NAGYON nehéz lesz hazajönni, de gondolom ezt te is tudod.

De úgy gondolom, működhet. Nem sok esély van rá, keveseknek sikerül, de működhet. Fél év együtt - ez már egy stabil alap. Itt már működhet a bizalom. A következő félév otthon - nehéz, nehéz, de vállalsz diákmunkát, spórolsz, és a párodnak is van rá pénze, akkor tudtok néha oda-vissza utazgatni. Ma már nem olyan horribilis összegűek a repülőjegyek sem, a szállás, kaja meg egymásnál megoldható lenne persze. Amennyi időt csak tudnék, így töltenék. Nyári szünet - sok lehetőség! Egy hónap itt, egy hónap ott? Szállás megint biztosítva, nem kerülne annyiba, mint egy hónapos nyaralás. Persze dolgoznék, hogy legyen pénzem.

Közben újra megpályáznám az ösztöndíjat. Többféle ösztöndíjjal lehet kijutni külföldre, ismerek olyat, aki egymás után 3 félévben volt kint ugyanott, 3 különböző ösztöndíjjal.

Esetleg ha nem jön össze, a páromat is rávenném, hogy próbáljon meg munkát szerezni egy időre nálunk.

Egyetem után meg abban az országban költöztök össze, amelyikben akartok.


Persze a leírtak csak akkor működnének, ha nagyon nagy a szerelem, az összhang, az akarat, a ragaszkodás. És ha elhatározzátok az elején, hogy küzdeni fogtok a hosszú kapcsolatért.


Ha meg nem ér annyit, akkor meg nem is olyan nagy baj, hogy vége lesz. Majd jön itthon másik pasi/csaj, ez meg jó volt tapasztalatszerzésnek, szebbé tette az ottani napjaimat, gyakoroltam a nyelvet... szóval, én mindenképp belevágnék, ha úgy alakulna.

2010. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!