Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki az aki társkeresőn találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki társkeresőn találta meg a szerelmét? Mióta vagytok együtt? Hogy jöttetek össze? Első tali h zajlott? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Így jöttem össze a párommal. Jelenleg 2 éve vagyunk együtt. Fotó csere után jött a számcsere majd megbeszéltük melyik nap találkozzunk. Nagyon vártam már azt a napot. Mikor eljött olyan lassan teltek az órák, és ráadásul a buszom is lekéstem így gyalog kellett a várost átszelnem, hogy időben haza érjek és tudjak készülődni. Persze az első benyomás fontos aztán a többi. Megértjük e majd egymást vagy akadozva fog folyni a randi. Szerencsém volt, hogy simán ment minden. Hiába küldtünk egymásnak fotót attól meg mindkettőnkben ott volt a félelem, hogy élőben milyen is a másik. Ő jött el hozzám és beültünk egy kávézóba. Majd ahogy megtaláltuk a közös hangnemet el is múlt a kezdeti szorongás. Nagyon jól telt az a nap és azóta is így vagyunk. 30/N.
2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már jártam fiúval, akivel egy ilyen oldalon ismerkedtünk meg, pedig nem vettem egész komolyan... hét évet és két hónapot voltunk együtt, de békében váltunk el. ki lehet fogni normális emberkéket.
2010. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 éve a férjemet így ismertem meg. 3 éve élünk együtt, tavaly házasodtunk.26L 30 Ff
2010. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez nem velem,hanem a rokonommal történt:

a rokonom 17volt,mikor regisztralt egy angol oldalon,h ott tanulja jobban a nyelvet. csak valamit elkevert,és ez lett az ő szerencséje. bejelölt veletlenül egy magyar fiu(nemtom hogyan került oda) ,aki budapesti,és elnezest kert tőle,h csak ismeretlenül bejelölte. összeismerkedtek,stb.,aztan talalkoztak. elég sok volt a tavolsag köztük,de nem törődtek vele. azóta 2-3 év eltelt.és még mindig együtt vannak...az esküvőt is tervezgetik :))

hat ez tenyleg a veletlen müve,h bejelölte,és ez lett belőle:))

2010. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a tesómmal történt.

Bátyám fel reggelt a honfoglalóra.Az egyik játéknál írogatott chat-be az egyik "lány versenyzőnek".

Fel vette msn-re, ismerkedtek stb...

Kb 120 km volt köztük.Havonta egyszer lement hozzá.

Bátyám végzett a fősulival és abba a városba költözött ahogy a lány lakik.Most már szinte együtt élnek.Már 4 éve együtt vannak.

2010. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!