Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "jel" akar lenni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "jel" akar lenni, ha egy lány midig kötekszik velem, piszkál, beszólogat stb? Lent részletezem, mert ez így elsőre hülyeségnek hangzik.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kedvelek, majdnem minden nap találkozunk, dumálunk, beszólogat nekem, beleköt mindenembe, ha van lehetősége, akk még belém is csíp v megüt(persze csak finoman :) ).Ez most valamiféle jel akar lenni?Mindketten 18 évesek vagyunk, már kicsit idősek az efféle jelekhez és csak ezért nem tudom ezt hova tenni.Nekem egy pár hete van barátnőm, ismerem a másik lányt, ha tetszenék is neki, akk sem mondaná, mással járok és nem akarná, h miatta menjünk szét, ahhoz ő túl lelkiismeretes.
2010. dec. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
naná, hogy jel. szerintem másképp képtelen kifejezni az érzéseit. de jel.
2010. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csókold meg és megtudsz mindent
2010. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
én is igy vagyok oszimmal az is csipdes hátba vág meg belémköt:D XDXD
2010. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem jel sztem. én is szoktam ilyet de csak a haverokkal. aki tetszik azzal normálisan viselkedek. nem bántalmazom, mint a haverokat se szóban se csipkedéssel se semmivel :D
2010. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez az, h én sem...a barátaim többsége sem viselkedik így...
2010. dec. 6. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem jel. én is hasonlóan mutatom ki, ha tetszik egy fiú. másképp nem tudom hogy kell. tudom furán hangzik, de vannak ilyen emberek.
2010. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd nemtökmind1 :D?
2010. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!