Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért természetes sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes sokak szerint az első, második randin a csók? Csak én képzelem máshogy?

Figyelt kérdés

maradi vagyok h azt gondolom először meg akarom ismerni a másikat, és akkor tudom eldönteni h járni szeretnék-e vele? vagy attól h megvolt az első csók, még nem járnak? szerintetek melyik az ideális eset?

kort és nemet is légyszi


2010. dec. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elsietni a dolgokat! A csók akkor kell, hogy jöjjön, amikor mindketten kívánják!

20/F

2010. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
minden attól függ mekkora két ember között a "szikra". Volt egy lány akit megláttam, azonnal "beleszerettem", odamentem hozzá, beszélgettünk és megcsókoltam annyira izzott köztünk a levegő, ezt érzi az ember, ja és azóta is tart a szerelem :)
2010. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen kicsit maradi vagy a hozzád hasonlóak már igen csak ki halofélben vannak. Ma már mindent elkapkodnak mindenki az elsö éjszaka csok lefekvés, és pont ezért nem tudják már értékelni a romantikát meg már nem is sürün ismerkednek ugy komolyan meg csak késöbb jönnek rá hogy basszus ez ilyen meg olyan lehet meg kellett volna ismerni.

Egyébként a csok az lehet egy nagyon jó randi befejezése és nem számit járásnak szerintem,de mondjuk mindenki máshogy gondolkodik de ha nem hiv többet randira ugy is észreveszed hogy egy randi még nem számit kapcsolatnak.De szerintem te jól gondolkodsz és maradj ennél hogy maradjon valaki aki tényleg meg is akarja ismerni a másikat mielött lenne valami.

2010. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22:06 16/L bocsi elfelejtettem odairni
2010. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen nem kell elsietni. Főleg, ha nagyon fiatalok vagytok, nem muszáj egyből a közepébe csapni. Akkor az ideális, mikor mindketten úgy érzitek.

Ritkán vannak azért kivételek, én például volt, akivel az első randin már szexeltem is. Azóta már a férjem. :)

2010. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik exemmel hónapokig vártunk még a csókkal is, mielőtt összejöttünk, csak találkozgattunk, lassan közeledtünk egymáshoz, pedig nem 14 évesek voltunk már. A jelenlegi párommal első randi csókkal fejeződött be, mondjuk nem is bírtam volna ki, hogy ne így történjen :D
2010. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok, szóval csak azt akartam kifejezni, hogy szerintem ez még csak nem is emberfüggő, hanem inkább a helyzet határozza meg.
2010. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!