Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért nem pasiznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem pasiznak magyarországon?

Figyelt kérdés

Voltam külföldön, több országban is, és több csaj is fel akart szedni, volt egy aki le is szop*tt.Jó érzés volt, hogy bejövök nekik.Itthon még nem volt velem ilyen, még ha én csajozok akkor is flegmák a lányok és húzzák a szájukat, pedig udvarias vagyok velük.

Szerintetek miért nem pasiznak itthon a nők?


2010. dec. 6. 22:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert le akarod sz*patni őket

Egyébként pasiznak

2010. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pasiznak, csak külföldön egzotikum voltál :)
2010. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha külföldi jön az országba, arra is ugyanúgy ráhajtanak a csajok és biztos van aki le is szopja valahol. Szerintem csak olyan külföldi ínyencség voltál nekik, mint amiért valamiért a magyar lányok is kényszert éreznek hogy arab és néger farkakat szopjanak néha :)
2010. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Megyek külföldre!
2010. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a magyar nőket is imádják a külföldi pasik. Németországban egyszer sem kellett cipekednem a csomagokkal :D
2010. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem akarom én lesz*patni őket, nem ezzel nyitok:D

Engem csak meglepett, hogy külföldön ennyire buktak rám, itthon meg semmi.

2010. dec. 6. 22:43
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
mit vársz ha agyarországon élsz .DD
2010. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a témától, továbbra is az a kérdés miért nem pasiznak a magyar nők, miért olyan visszahúzódóak és félénkek?
2010. dec. 6. 22:52
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

ma 22:43


Egy kis evolúciós biológia. A nőket vonzza az idegenség, ez az ösztön arra irányul, hogy keveredjenek a gének (ne alakuljon ki beltenyészet). A férfiakat is vonzza az idegenség különben, ne mondd, hogy ha lehetőséged lenne lefeküdni egy japán csajjal, akkor tiltakoznál ez ellen :)


Külföldön sokkal könnyebb, persze ez országfüggő is, pl. a németeknek vagy skandinávoknak kb. az a sztereotípiája a magyarokról, mint a magyaroknak az olaszokról (hogy "tüzesek" és "tempramentumosak" meg "déliek"), az olaszok viszont nekik már túl déliek, és őket cigányoknak tartják. Az olaszokhoz képest viszont a magyarok északiak ("megfontolt", "komoly", "romantikus"), viszont nem TÚL északiak (mint a skandinávok), ezért olasz lányoknál is van esélyed bevágódni, ugyanis az olasz férfiak módszerei (üres gesztusok, mindent rögtön megígérni, cikornyás szerelmi szónoklatokban kitörni, rögtön mindenkire rányomulni), miközben a magyar lányoknak borzalmasan imponálnak, sok olasz lány számára már nagyon unalmasak.

2010. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

Mondanám azt,hogy azért mert a mi lányaink rendesek és nem kurv_ák,de igazából az összes az!! Egy büdös kurv@ ez van =/

És mért nem pasiznak ? Azért mert elvárják h rohanj utána és majd ha megvoltál neki akkor dob a gec!be. ENNYI !!!!! MAGYAR LÁNYOK= KURV@

2010. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!