Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az internetet hogy használhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetet hogy használhatnám társkeresésre?

Figyelt kérdés

Régebben próbáltam néhány társkeresőt, de már nem vagyok teljesen otthon ezekben a dolgokban.

Nem kevés ismerősöm talált társat mindenféle közösségi oldalon keresztül, de nekem nem megy. :( Nem tudom, hogy kezdjek neki.

Élőben meg nem megy, eléggé visszahúzódó vagyok, bulizni meg nem szoktam, az alkoholt meg elítélem.


19/f


2010. dec. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
paratlan.hu Az ingyenes, és elég népszerű. Kiválasztasz magadról pár képet, feltöltöd, írsz röviden magadról pár sort, és az elképzeléseidről, hogy milyen partnert szeretnél! Utána pedig jelölgeted a csajokat, aki tetszik, és írsz nekik pár szót,hogy szeretnél megismerkedni!
2010. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress f@szbúkon, iwiwen, myvipen lányokat, reagálj egy képükre, de ne úgy, hogy őket dicséred, hanem valamit, amit csinál, a tájat stb. Aztán ha elindul a beszélgetés, mert esetleg válaszolnak akkor kérdezd meg, hogy ezt nem fejtenék e ki személyesen, aztán elmentek randizni. Ennyi.

Én nem használtam, de tudom, hogy sok mindenkinek bejön.

Az alkohol meg nem elítélendő, max. mondd azt, hogy nem szereted. Majd meglátod, egyszer még hasznos lesz számodra is. Persze nem azt mondom, hogy minden nap be kell b@szni. Sőt.

2010. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alkesz nagymamám (és a többi félalkoholista hülyegyerek) miatt utáltam meg. Na meg az az íz... A bor is eléggé nehezen megy le.
2010. dec. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!