Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ilyen:msn es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen:msn es szerelem? Első találkozásból lesz-e szex? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki már majdnem 4 hónapja msn en összeismerkedett egy csajjal!A távolság miatt eddig nem találkoztak...Idő közben egymásba szerettek kajak a csaj nagyon odáig van érte..én is csodálkoztam de amint látom tényleg van ilyen,mert mindennap beszélnek és több ilyen ismerősöm is van!!A csajt láttam mert mutatta és gyönyörű és én is csodálkoztam h hűségesek egymáshoz kajak!!Mondom ilyen nincs ezt nem hiszem el :O:O Am a srác mondta h megvan beszélve egy találka a csajnál és ott is alszik..ez már 100%!SZERINTETEK ELSŐ TALÁLKOZÁSRA LE TUDJA FEKTETNI A CSAJT(a csaj szűz és 16 éves...)??Kíváncsian várom a véleményeket!:D
2010. dec. 7. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kretén vagy...Ha elárulnám a nevemet, attól nem változna semmi...Idejöhetsz vagánykodni, de két pofon után sírva szaladnál anyukádhoz hülye gyerek...Nyugtasd meg magad, hogy én vagyok az idősebb és az erősebb is...

Viszont levettem, hogy egy idegbeteg csődtömeg vagy...

Ezzel akarsz majd felvágni az msn-en megismert 16 éves lánynak, akit elsőre levarrnál?! Perverz kis búza vagy...Ráadásul liliomtipró kis looser...

2010. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nah elég legyen...nem vitatkozni akarok hanem válaszokat a kérdésemre!Kösz az eddigi válaszokat(kivéve a tied te szájhős csíra)
2010. dec. 8. 01:26
 13/13 Funktasztikus ***** válasza:
ajj baszzus fejezzétek már be..öcsé itt kajak van 1-2 barom aki le áll káromkodni egymással..van értelme??érsz vele valamit?NEM......sokkal jobban csigázod a kötözködöt ha foglalkozol vele(tapasztalat)....am msnes szerelem lehet az még nem bün dee ugy hogy msnen járnak az gáz!am haverod egy gyökér..hogy a csaj csak arra kell...nem is szerelmes belé.....majd figyeld meg hoyg pofára esik!
2010. dec. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!