Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom ( milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ( milyen jelekből) hogy bejövök egy fiúnak? Bővebben lent kérlek tapasztalatokat :$!

Figyelt kérdés
Szóval online msn-en ismerkedtem meg egy fiúval... beszélgettünk jóba lettünk volt téma meg minden ami kell :) aztán megbeszéltük hogy találkozunk:) na hát találkoztunk is már 2x ... az első jól sikerült:D (puszi csók ilyenek nem voltak csak kézen fogva sétáltunk)...2. tali végén kicsit furán viselkedett mert szótlanabb lett bár nem is a szavak embere...Ő inkább az a visszahúzodó félénk fiú ... bár kicsit bunkó és tapintatlan ( köpköd az úton meg egyebek) xD ... szóval a kérdésem az h lehet nála esélyem? nekem bejön meg én öszejönnék vele csak nem vagyok az a letámadós fajta h na most akk járjunk...meg ilyent csináltam már párszor (3x) .... azóta önbizalmam a mínuszba van...nemtudom mit tegyek:|
2010. dec. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Falusi love :D


Ja, begyüssz neki szerintem. A köpetével akarta kifejezni az érzéseit, furcsa hogy nem vettes észre :S

Na de sok sikert nektek!

2010. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzodó félénk fiú vagyok, de nem köpködömXD ez tényleg bunkóság:) Valakit úgy szeretni, hogy bunkó, tapintatlan? hát akkor más fogot meg téged vagy csak szereted a bunkókatXD Na de ha tényleg össze akarsz vele jönni akkor tudatnod kell vele, hogy mit érzel iránta, nincs más út hozzá. Hogy ő mit gondol arról érdeklődj, még ha csak virág nyelven is az is jó:) szerezz infot.
2010. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első alkalom az rendben is volt. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit akar és a rossz szokásairól próbáld meg leszoktatni.
2010. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!