Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az, ha egy fiú külseje és jelleme nem olyan mint egy "mai" cicafiúé, hanem keményebb, "katonai"?

Figyelt kérdés

Tehát nem ilyen punnyadtok mint a mai fiatal srácok, hanem kemények (nem azt mondom hogy izomagyúak, hanem csak simán sportos alkatúak), mint egy katona!

erős, fegyelmezett, nem nagyon riad meg semmitől, segítőkész, ügyes, becsületes, :D


2010. dec. 10. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen kérdéseket. Felsorolsz csupa pozitívat és megkérdezed jó e..

ez olyan mintha azt kérdeznéd:

szeretitek azt a csokit amelyik finom? Vagy csak az olcsó szart amit mindenhol kapsz?

2010. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

azt csak azért soroltam fel hogy úgy naggyából képbe legyen mindenki, és tudja miről is van szó.

de ha érted akkor oké :)

tehát a lényeg....cicafiúk, vagy katona srácok

2010. dec. 10. 15:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen pasi vagyok,teljesen amit leírtál,178cm magas 91kg izmos,egy kemény és fegyelmezett,ha kell átgázolok mindenkin,aki az utamba áll,vagy keresztbe tesz nekem.De aki kedves és normális velem azt a tenyeremen hordozom.Tapasztalatom szerint szeretik nagyon őket,tudod ALFA hím,az állatvilágban az szexel a nőstényekkel,aki a legbelevalóbb.

Az embernél is így van szerintem.

Pont a csajtól is ezt várom el,hogy sportoljon,ne punnyadjon,nem tűrök hízást,mert akkor repül,neki is fullosnak kell lennie.

És ezt most nem nagyképűségből mondom.


23F

2010. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy arany középutat a kettő között.
2010. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én a 15:35östől így interneten keresztül is beszartam, szval most már nem merek ide írni semmit, megyek is
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát na!

én is ilyen vagyok, mint a kedves fiatalember (15:35)...vagy valami hasonló :D

nem azt mondom hogy már tiszta veterán vagyok...de tudom mi a dörgés :$

2010. dec. 10. 16:33
 7/17 anonim ***** válasza:

úúúristen-.-" katonafiúk?! hát...enyhe fáziskésés az első-második világháború táján... xD én 15éves csaj vagyok, és imádom, ha egy srác menő, sportos, kedves, de az, h "nem tűrök hízást, sportoljon, stbstb.." hát b*zmeg..hol éltek?! katonai kiképzőtáborba?!

és a "mai cicafiúk" azt adják, amit egy túlsportolt, izomagyú, b*nkó srác nem: tud szeretni!! és nem azért, mert egy év alatt egy dekát se híztam, hanem mert elfogad olyannak, amilyen vagyok, és mert az ember változik..és a mai fiatal srácok se punnyadnak, hanem élvezik az életet-alias: buli, egy kis pia, egy kis csajozás, egy ki ez-az, és élnek.te szegény srác, biztos szörnyű gyerekkorod lehetett, ha ilyen a világnézeted..cöhh-.-"

2010. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát szerintem utolsó nem hiszem hogy a cicafiúk is annyira szeretnének max. megakarnak döngetni: )

én nem vagyok se katona se girnyó sztem én sportos vagyok

de nem élek kiképzőtáborban sőt ellenkezőleg én azok táborát erősítem akik szerint éljünk szabályok nélkül : ): )

szal én laza vagyok de sportos is :D na most akkor mivan? : )

2010. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát igen!

meglátszik hogy te is a mai fiatalság egy példánya vagy!

a punnyadás alatt meg nem azt értem, hogy fizikailag nem elég mozgékonyak, hanem hogy valami hasznosra is fordíthatná egynémelyik az energiáját!

merthogy buli meg pia meg izé-hozé, hát azért elég gyalázat hogy ilyenek vagytok már ne haragudjatok!

sokan mondják hogy "egyszer élünk"...ez így van! de ha már 1 van belőle, akkor ne basszuk már el azt is!

2010. dec. 10. 20:01
 10/17 anonim válasza:
Nekem is most egy ilyen "katonásabb" fiú tetszik. :)) Szóval természetesen, hogy az sokkal jobb.
2010. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!