Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy, hol pasizzak?! Srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, hol pasizzak?! Srácok, milyen csajokat szerettek? 15L

Figyelt kérdés

Fiúk, most a deszkavékony, hidrogénszőke, vasalt hajú, erős sminkű csajok jönnek be, vagy inkább a szolídabb, nem olyan kötött lányok?

léccilécci sok választ:)


2010. dec. 10. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy az a dott csaj,hogy néz ki.Merre laksz?
2010. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyen szép :) ha más nem legalább a szeme:) (én nem szeretem a túlplasztikázott 5kg alapozóval kikent kur**kat) bocs a szóhasználatért :( Szerintem akkor szép egy csaj ha természetes :) nem festett hajú (most nem arra gondolok h feketésbarna a haja színe és befesteti csak feketére hanem a vörös zöld platina szőke csajokra ) De ha feltennél egy képet mondok konkrétabb véleményt
2010. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves legyen és hajlandó. Na jó az arca is fontos.

A többi viszont egyrészt mindegy, másrészt kezelhető (testmozgás, hajfesték, stb)

Hogy hol? Hát az attól függ mit keresel íme néhány példa:

Kocsma/Bár/Diszkó kategória:Ne aggódj, reggelre lelép.

Könyvtár/Múzeum/Műpa kategória:Ne aggódj, van rá esély hogy mégiscsak heteró.

Utca/Buszmegálló/Internet kategória: Teljes zsákbamacska, még az is lehet hogy ott van valahol a nagy Ő, csak nem egyszerű rátalálni a sok perverz vadállat között.

2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a komikat, én nem vagyok ilyen plasztikcica... Keszthely-Hévíz környéke:)
2010. dec. 10. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál.
2010. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne alkalmazkodj a kereslethez, legyél olyan, amilyen gyárilag vagy, és találd meg azt, akinek pont az tetszik. Ezt jelenti a híres "légy önmagad". Persze nyilván az ésszerűség határain belül.
2010. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem az arc nagyon fontos és a személyiség (meg persze azért nem árt hogyha azért nem túl széles)ezzel nem arra céloztam hogy legyen nádszál hanem csak simán normál

szal ezek arc,összkinézet

képet küldesz?

2010. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Funktasztikus ***** válasza:
háááh a második! de ne diszkóba pasizz !4
2010. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utálom a nyávogós pláza qrvákat szóval a szolid ami bejön.
2010. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget;) képet majd küldök de most nem a saját gépemen vagyok...:)
2010. dec. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!