Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 15 éves korban szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 15 éves korban szex nélküli kapcsolatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is 15 voltam (bár már majdnem 16:P), amikor lefeküdtem a barátommal. De akkor amikor tudtam hogy ez hosszútávú kapcsolatnak ígérkezik. Én 4 hónapot vártam, de az az idő alatt már annyira tökéletes volt minden, hogy tudtam h sokáig ki fogunk tartani. És tényleg :) Már 3 éve :)
2010. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Hogy ennek kellene normalisnak es kovetendo peldanak lenni. Valahogy nem tudom elkepzelni, hogy 16 alatt valaki szexeljen, pedig csak egy ev, de megis annyira idegenkedek az altalam elkepzelt korhatar alattiak szexulais eletenek megkekezdesetol.:s

De en mindig is eleg prud voltam...


20/L

2010. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
VERD KI NEKI MINT ÁLLAAAAAAAAAAAAAT!
2011. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!