Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin érdemes áthívnom magamhoz házimozizni a csajt?

Figyelt kérdés
úgy hogy még nem akarok dugni?
2010. dec. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

és ezt melyik csaj hinné el ?:P majd ha össze jöttök rendesen :P aztán majd jön :P


19F

2010. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akár az elsőn is lehet, legalábbis nekem ez volt az első "randi" a jelenlegi barátnőmmel... :)
2010. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. és hogy hívtad el? :)
2010. dec. 15. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a kérdés, amire a válasz két különböző lánynál nem lehet ugyanaz. Van aki félreértené a felajánlást, és van akinél ez nem jelent többet, mint örül hogy nem kell fagyoskodnia odakint :) Te ismered a barátnődet, te tudod. Azért légy óvatos, tényleg, nehogy félreértse!
2010. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megkérdezném, hogy feljönnél hozzám? hozzátenném, hogy ne gondoljon semmi rejtett szándékra, csak megnéznénk egy filmet, és mégis jobb mint az utcán.
2010. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok csaj van, aki nem hiszi azt, hogy dugni akarsz...
2010. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én elhittem a fiúnak, amikor elhívott, hogy tényleg csak TV-zésről van szó. És így is volt. :)

Tehát, ha nem tettél semmi olyat, ami miatt nem bízik meg benned, akkor el fogja hinni neked.

2010. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha valóban csak házimozizni akarsz, akkor az elsőn is ... miért ne ?
2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amikor a mostani páromat először akartam felhívni magamhoz, én is filóztam egy csomót ezen. Aztán adódott egy remek alkalom:


úgy voltunk pizzázni, hogy ott volt a tesója is. Amikor végeztünk, megkérdeztem, hogy mennyire sietnek haza, mert esetleg feljöhetnének...

Másnap már ő mondta, hogy ozi helyet nézhetnénk filmet otthon is...


(később külön megjegyezte, hogy ez milyen jó ötlet volt...)

2010. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na ja ez is lehet, de amúgy szted a csajnak nem azon jár az esze?? ugyan ... ne legyünk naivak :)
2010. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!