Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretik a pasik, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik, ha egy csaj kezdeményez? És mit kéne mondania a csajnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy jó-e az, ha közvetlen a csaj és valami ilyesmit mond: "Helló, tetszel!" vagy inkább hagyni kell a pasit, hogy becserkésszen?
2009. jan. 21. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Nekem (22/f) sok csajom volt már, de gyülüöltem ha egy csaj kezdeményezett. Igazából, relatív a dolog, ugy kellemes a női kezdeményezés ha csak odanézegetsz felé, szemmel fröltölsz, de azt szerintem nemsok fiu dijjazza ha odamész és leszólitod. Egy nőnek legyen tartása, mert csak ugy izgalmas egy fiunak "vadásznia" rá...könnyű préda nem pálya. Szerintem max csak tavolsagtartoan tudasd vele, hogy bejön, de ne rohand le. Sok sikert.
2009. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hímnem alapvetően imád vadászni- egyetértek az előttem szólóval. De egy nő attól Nő, hogy fel tudja kelteni az érdeklődésüket, változatosan cicás eszköztárunk van erre.:) Izgalmas játék ez! :) Sok szerencsét neked!
2009. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az összes eddigi barátnőm maga kezdeményezett.

Persze hosszabb ismeretség után - lánynak sem jó csak úgy lerohanni a kiválasztottját. És ne úgy menj oda hozzá, hogy "járunk, ugye" - kicsit finomabban.

2009. jan. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én személy szerint nagyon tetszik, ha egy nő kezdeményez, bár azzal eddig még nemnagyon találkoztam :D
2009. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én utálom, ha egy nő "kezd ki" velem.

Én vagyok a férfi, szeretek vadászni, küzdeni egy nőért, teperni érte akár hónapokig. Sokkal nagyobb élmény utána vele lenni, mint azzal a nővel, aki csak úgy az öledbe pottyan. És természetesen akiért küzdesz, azt sokkal jobban meg is becsülöd. :)

2009. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyílt, egyértelmű kezdeményezés nem bejövős nálam. Az már annál inkább, ha finoman, apró jelekkel az értésemre adja, hogy lehet keresnivalóm nála. Kezdeményezni a férfinak kell.
2009. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsót tudom megerősíteni. árskeresőzgetek, és abból még semmi jó nem sült ki, mikor egy lány klikkelt rám. Kacsintgatni sajnos ott nem lehet :)
2009. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Én vagyok a férfi, szeretek vadászni, küzdeni egy nőért, TEPERNI ÉRTE, AKÁR HÓNAPOKIG."

Milyen borzalmasan megalázó és szánalmas az ilyen.


Szerintem semmi baj nincsen azzal, hogy egy lány kezdeményez. Tök mindegy, hogy mit mondasz.

2009. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólóval értek egyet!Hülyeség, h meghódítani...ha nem tetszel egy csajnak akkor minek tepersz? Persze olyan van akin látszik h benne lenne, de azért kéreti magát vagy vmiért bizonytalan lesz, ott igen ott lehet és kell is hódítani...

Szóval nem baj ha egy csaj kezdeményez...sőt, én abból a szempontból jobbnak is tartom, hogy míg ha pl. egy csajnak nagyon nem jön be egy srác, akkor simán ki is röhögni, meg tök meg tudja alázni... Amivel nagyon durva esetben a srác kb. egész életét el tudja cseszni, mert nem mer utána soha többet odamenni senkihez...

Míg egy fiú általában azért nem ilyen. Az lehet, hogy otthagyja, nem foglalkozik a csajjal, de nem fog a szemébe röhögni (meg a bnőivel viháncolni hetekig) és megalázni, ez szinte tuti! (persze kivétel mindenhol van, így itt is)

Plusz szerintem jobb az egyenes beszéd,mert tapaszalat - sok tapasztalat - hogy a srácok nagyon nem veszik észre a jeleket, félreértik stb... szóval szerintem jobb az őszinteség, vagy tényleg nagyon félreérthetetlen jel legyen...

Összességében azt mondanám, hogy az kezdeményezzen aki akar vmit...lehet az lány vagy fiú.

2010. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!