Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy baratsagbol alakul ki a szerelem? Ha igen, miert van ez igy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 17:59
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
nem mindig.. mert tudod mienek a lányok..ooo csak maradjunk barátok stb...nem sok leszz a valószinüsége hogy több leszz...mert ha szakitotok nem akarja hogy megromoljon a viszony stb...
2010. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alakulhat, de nem minden esetben.
2010. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátságból is alakulhat szerelem, én még sosem tapasztaltam, de tudom, hogy fiú-lány barátság nincs, mert az egyik mindig többet akar. Szóval lehet simán szerelem is belőle. azért van, mert egy idő után megismerik egymást, és akit megismernek, jobban vonzódnak hozzá, főleg, ha külsőleg is ideális.
2010. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem meg lehet fiú lány barátság. nekem van, és soha nem akart egyikünk se többet. arrol tudnék... mellesleg sztem még jo is ha barátságbol alakul ki, mert egy normális kapcsolat alapja sztem a barátság,és nem az h" oly mily jo teste van, de megdugnám"
2010. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igaz barátság önmagában is ritka. Még ritkábban esik meg, hogy ellenkező neműek között, pláne azonos korosztályban csak barátság legyen, bár nem elképzelhetetlen.

Velem már volt olyan, hogy volt lány barátom, és utána azért nem volt más, mert már eltűnt a hódítás, az ismerkedés izgalma, vagyis a lehetősége. Nem volt már izgalmas, másrészt pedig nem akartuk, azt, hogyha összeveszünk esetleg, akkor egyben elveszítsük a legjobb barátunkat is.

Érdekes dolgok ezek...

Máskülönben barátságból is lehet gondolom. Attól, hogy nekem nem lett, gondolom még lehet...másnak. :-)

2010. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!