Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy szabad-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szabad-e?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy lánnyal, első randi, minden nagyon jól alakult. Csinos volt, jól el tudtunk beszélgetni, vonzalom is megvolt, hasonlóak vagyunk és szerintem összeillenénk. Viszont barátja még nem volt (ja, 19 éves), és azt mondta, szeretne először megismerni.


Hazakísértem, csók (még) nem volt. Pont emiatt, hogy még szeretne megismerni. Megjegyzem, nekem is csak 1 barátnőm volt előtte, szóval nem vagyok egy nagy spíler.

Tehát kérdésem, hogy ez esetben honnan tudom, mikor szabad az út és zöld a jelzés, és rámozdulhatok? Mit és milyen sorrendben?

Természetesen nem hirtelen, szép fokozatosan, mert nem akarom elijeszteni. Én lennék neki az első. Olyan jó lenne összejönni vele!


2010. dec. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos :) Nahm am minden randin egyre közelebb add a puszit a szájához. a gyorsaság rajtad múlik
2010. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne úgy fogd fel hogy van egy pont hogy járunk/nem járunk egyszerűen találkozgassatok beszélgessetek és amikor úgy érzed csókold meg
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nincs semmilyen recept! De ha igazán szeretnél komoly kapcsolatot, akkor inkább tartózkodó légy, mint tolakodó. Amikor már túl lesztek a csókon, és kölcsönösen jól esnek az ölelések, akkor suttogd a fülébe: "Nagyon kívánlak." - valamit mondani fog rá, és abból tudod majd, gyorsíthatsz-e a tempón, vagy sem...
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!