Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első talim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első talim egy lánnyal, és reggel kinyomtam egy pattanást és jó piros lett. Nagyon zavaró? 17/f

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk soha, de ő már látott engem. Azután azt mondta, hogy jobban nézek kis sokkal mint a képeken, azóta már ő is rám szokott írni, mégis izgulok. Nem tudom, hogy néztem ki akkor, mert már vagy 2 hete volt, és félek, hogy mostmár, hogy rendesen fog látni kiábrándul. Eléggé úgy vagyunk még, hogy nem tudom, hogy csak barátságot akar, vagy többet. Milyen jelekre figyeljek? honnan tudom, hogy mit akar?
2010. dec. 20. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapozóval tüntesd el.
2010. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
menj le a dm-be és vegyél korrektort,az úgy néz ki,mintha rúzs lenne,de ha nem vagy képben,kérdezd meg az eladót (kicsit ciki,dehát ez van)
2010. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pattanás miatt nem fog kiábrándulni, nyugi! Viszont jótanács: Ne nyomkodj pattanásokat! Főleg ne randi előtt! :)

Ha odavan érted azt úgyis észre fogod venni. Ha még nem csillog a szeme az se baj, bármi kialakulhat még!

2010. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pipamester válasza:
0%
inkább el se menj!
2010. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolkozzunk logikusan... Ha elkezdtek jarni, akkor is lesz pattanasod, akkor minden pattanas utan izgulni fogsz hogy nem abrabdul-e ki beloled? Olyan mint amikor jol esett valami es kijon a szadon... Ha bejosz neki akkor pattanassal vagy nelkule is fog szeretni...

17/L

2010. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak az első benyomás...
2010. dec. 20. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na mi történt?

Zavarta a pattanás? :-)

2011. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!