Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire veljem ezt a viselkedest?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem ezt a viselkedest? (elmondtam az egyik fiunak hogy tetszik, o erre semmit nem reagalt, most meg ha talakozok vele hangosan ramkoszon)

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

jókedve van, és csípi a búrádat azért köszönget így :))))

vagy rájött hogy miért is hagyna ki egy lehetőséget, azt csak ő tudja mire, te ismered a személyiségét. Te már leadtad a jelet, mostmár lépjen ő, ha akar valamit úgyis lépni fog.

2010. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem tetszettél neki, ezért nem viszonozta a vallomásod. Aztán elgondolkozott rajta, jót tett az önérzetének, hogy tetszik neked, rájött, hogy végül is te sem vagy egy rossz csaj... Akiről tudjuk, hogy vonzódik hozzánk, azt általában, idővel mi is egyre szimpatikusabbnak találjuk, nem? Én néha így vagyok vele.
2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!