Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van?! (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnonymusAnonymus kérdése:

Most mi van?! (Kérdésed BLABLABLA. )

Figyelt kérdés
Dióhéjban: A srác, aki tetszik, az osztálytársam (2 éve jött az osztályba, de én elsős korunk óta ismerem őt). Szeptemberben-októberben-novemberben görénykedett (enyhe beszólások, "mellkiduzzasztással" állta el az utamat), de msn-eztünk is (csak akkor, ha én ráírtam). Most meg már msn-en is és életben is bunkó, de ha egymásra nézünk, néha mosolyog, néha csak odaintéz nekem egy "Fordulj már előre!"-t (ezt is inkább olyan viccesen próbálja)... Kétértelmű!
2010. dec. 20. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

12 vagy 11 éves vagy?

Ezekböl nem hiszem el, hogy nem esik le, hogy csak bunkóskodik... uram atyám... -.-"

2010. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:

nekem egészen egyértelműnek tűnik...

nem gondolnám hogy érdekled.

2010. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
én a helyedben oda se figyelnék rá, mert valószínűleg észrevette, hogy tetszik neked, és direkt bunkó. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne, mintha nem tetszene!
2010. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
verd ki neki.
2010. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet értek az utolsó előttivel, felejtsd el, mintha ott se lenne, és akkor talán jobban fog érdeklődni, ha meg nem, akkor nem nagy veszteség, mert egy bunkó...
2010. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz.. És a 1. válaszolót nem igazán értem... Nem nagyon igaz, amit mond... -.-"
2010. dec. 22. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!