Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy tök aranyos srác, akibe már-már szerelmes vagyok. Szerdán találkozni fogunk, segít nekem vásárolni. Ő egy nagyon jó pasi (kívülről, belülről!) és az osztályból jó sokan oda is vannak érte. Szerintem bejövök a srácnak, de vannak az osztályból, akik jobban bejönnek neki, de egyáltalán nem a sráchoz illenek, úgyhogy azért sem örülnék, ha összejönne valakivel közülük.

Hogyan hódíthatnám meg szerdán, hogy én legyek nála a befutó?

Igazából annyira kétértelmű jeleket ad, hogy fogalmam sincs, én mennyire tetszhetek neki. Múltkor házibuliban például átment a másik szobába, mert hogy őt zavarja a szomszéd (kb. hajnali kettőkor, olyan hang volt, mintha a gurulós széket a falhoz csapkodta volna) jó tényleg idegesítő volt, de ha tetszenék neki, szerintem, elviselhette volna a hangot, és mellettem aludt volna. De például, azt hogy szerdán segít nekem cipekedni a vásárlásban, azt ő ajánlotta fel. Adnátok tippeket? Nagyon félek, hogy lesznek kínos csendek, mert elég hosszú az út.. Beszéd témák? Nagyon szeretném már ezt a srácot, de lehet, csak barátként tekint rám, ezt kéne megváltosztatni, úgy hogy ne égjek be, ha ő mégsem így gondol rám..

Szerintetek miért ment át házibulin a másik szobába? Ez egyértelmű jel, hogy nem jövök be neki?


2010. dec. 20. 21:08
 1/2 hetyix válasza:

Hát szerintem már az elég nagy szám hogy elmegy veled vásárolni. Ezt már veheted bíztató jelnek, mert ha nem jönnél be neki, akkor miért menne veled vásárolni? :)


Azért ment át, mert hulla váradt volt és nem tudott aludni. Te meg jobban tetted volna ha utánna mész ;) Vagy talán ő nem alvásra számított melletted? :D Ezt nem tudni, viszont eléggé egyértelmú hogy bejössz neki.


A beszédtémák pedig nagyon fontosak. Ne untasd halálra, nevessetek sokat és mindig legyen valami téma kéznél. MIvel vásárolni mentek ezért mindig felhozhatsz valami ruhás dolgot. Pld: Szerintem az a farmer nagyon jól állna neked. Sose panaszkodj, hogy: "Jaj ilyen meg olyan kövér vagyok/lennék ebben a ruhában". Neki pont ugy vagy tökéletes ahogy vagy. Még egy jó beszédtéma: Mit csinálnál ha hírtelen nagyon sok pénzed lenne". Ilyenkor jól elgondolkodik, utazáson stb. És igy csak jó emlékei lesznek veled kapcsolatba.


Ja és legyen fűrdőruha próba, mint az amcsi filmekbe, azt díjazni fogja :D


by: LakyD-sama

2010. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán bejössz neki de még nem biztos a dolgában. viselkedj természetesen és ne nyafogj meg szidd magad. csak lazán!
2010. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!