Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak-e működőképes csábítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e működőképes csábítási ötleteid, amikkel el lehet csavarni a gyengébbik nem fejét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 00:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
Próbálj már meg egy nőt a villamoson leitatni :) Mit csinálsz ha ott tetszik meg?
2010. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kell tenned, hogy nem habozol, ha meglátod életed nőjét. Ha habozol meghalt az ügy... a nők szeretik a spontán csávókat... ha már ismered és elakarod csavarni a fejét, akkor legegyszerübb, hogy amíg össze nem jösztök keveset beszélgettek telefonon,msn-en legjobb azokat a részeket gyorsan lerendezni így élőbe több téma marad... és nem fogja azt érezni, hogy fenébe már megint ez a csávó nyomul... hanem megakar majd ismerni...



Szórakozóhelyen ki szemelsz valakit és ül mondjuk akkor ne úgy menj oda, hogy "szia milyen a buli?" hanem egyből témát találj...pl: "szia hoghogy egy ilyen lány nem táncol?" ha kéreti magát (úgyis észreveszed) felkéred táncolni de ha nem akar és a bnőivel ül akkor úgy menj oda, hogy a többiekre is fordíts figyelmet így egy kis irigység lesz benne és jobban fog rád figyelni... ha táncol akkor azt hiszem tudod mi a dolgod...



Utcán, üzletben stb... nehezebb dolgod van de a lényeg majdnem ugyanaz mint szórakozóhelyen, hogy témával menj oda ne úgy, hogy pl vásárol és te odamész: "szia vásárolsz?" kitalálhatsz értelmetlen szöveget is a lényeg nem azon van, hanem hogy megszólitottad... utcán ha tartja a szemkontaktust pl: buszmegállóban akkor udvariasan odamész megkérdezed merre utazik... és hogy nem bánja-e ha vele tartasz addig amíg le nem száll... de ha teheted és nem nagy a távolság te szállj le hamarabb...


Ha pl boltban ismerted meg és sikerül elbeszélgetned vele ne akarj minnél tovább vele maradni, mikor úgy érzed, hogy nagyon jólmegy a beszélgetés és

nap-estig folytatnád akkor nyögd be, hogy sürgös dolgod van folytathatnátok? ( még a számát is könnyebb megszerezni) Így áthárítod rá amit te éreznél, hogyha sokáig folytatnátok, hogy "mit szurtam el?" utánna sínen leszel úgyis...


Természetesen az elutasítás mindegyik lehetőségnél fent áll. Az, hogy bárki bármilyen helyzetben képes becsajozni tulzás mert akármennyire is beszélünk arról, hogy nem a külsö számít elsőre úgyis azt fogja nézni mindenki.... és ha nem vagy szimpatikus úgyis leráz.... vagy nem fog aktívan résztvenni a társalgásban... ebből érezheted... ilyen esetben legjobb benyögni olyat, hogy nah megyek van nekem jobb dolgom is (itt még van kicsike esély rá, hogy mégis megfogod mert addig ő volt a döntő helyzetben.... de ezzel a kis mondattal lelökted a kis trónjáról és hirtelen befog ugrani neki, hogy a "fenébe ez komolyan gondolja") ha van párja az kiderül idő elött....



Sok szerencsét!

2010. dec. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Van egy egyszerű,de hatásos módszerem,már kipróbáltam és be is vált.

Kinézel egy csajt,ha már tűrhetően néz ki jó is lesz.Az a lényeg,hogy legyen 1-2 vagy sok barátnője,ne magányos nőcit nézz ehhez.

Felszeded,piáztatod kicsit és az agyát is kikeféled órákon át,teljesen eszetvesztve,nem csak úgy ímmel-ámmal.Az ilyenek életkortól függetlenül mindent megbeszélnek egymással.

A konkrét sztorim a következő.Szórakozóhelyen felszedtem,hazavittem,megdugtam a nőt és következő héten lehívott egy pubba bulizni.3an voltak,tipikus szingli 25 körüli csajok.Kb hajnal 2őre értem le,addigra már volt bennük egy kis pia is-fontos-.Az egyik barátnője egy igazi bombázó volt,dumálgattam vele és már jött is elő a dumája,hogy hallotta micsoda kitartó vadállat vagyok.Mondtam,hogy ez mind igaz és a kezét ráraktam a farkamra.Nem jött zavarba nevetgélt,dumáltunk,itattam és még ott megújjaztam.Aztán mondtam nekik,hogy hazaviszem őket,persze hozzám mentünk és mindkettőt megdugtam.Az első csaj részéről volt az elején dúrci,de mivel hozzá képest túl jó pasi vagyok belement.

Mondjuk ezt a fajtát nem csináltam sok csajjal kb 4 párral,volt amelyikkel hónapokig is,de érdemes kipróbálni.

Ja,az első csaj felszedése.Ült a diszkóban és mivel nagyon hasonlított a régi csajomra odamentem és valami ilyesmit mondhattam.-Na mi a helyzet,idejöttem mert csak te vagy itt szoknyában,feltűnt ez neked?.Nevetgélt.És benne a formásak lábaid.He-He.Az igazi nők szoknyát hordanak.Táncolunk?Kis pia közben,esetleg csók és zsupsz be a kocsiba.

2010. dec. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze, van ötlet...egy BMW kulcs kezdésnek nem rossz!
2010. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Buta nőknél biztos beválik, egy okosabbra viszont a gatyád is rámehet. Miattam egyszer lecsuktak valakit...
2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lazaság, de NEM bunkóság.
2010. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
himringyó...ilyen pasi kinek kéne aki már volt minden nővel..annyit mondanék neki hogy gyere dugni és jönne is...hát ilyenekkel én nem ismerkedek.
2010. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!