Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek vele jóba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek vele jóba?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és van a suliba egy 10-es fiú,aki nagyon bejön.Mellettünk van a termük és egy csomó 10-es fiú ott van nálunk minden szünetbe,mert az osztálytársaimmal(fiúkkal)pókereznek folyton.:)Egyik osztálytársa(aki bnőm)már megtudtam róla pár infót és nincs bnője!:) De az osztályomból tuti bejön vagy 10 csajnak. Felvettem msn-re,de hogy legyek vele jóba?Ő nem is ismer engem csak látásból.Milyem témákat hozzak fel,hogy ne legyek unalmas neki? Nem vagyok egy unalmas csaj,azokkal akiket ismerek,de vele most ismerkedek majd meg.Hogy tegyek rá nagyon jó benyomást. Pls. segítsetek!!:)
2010. dec. 21. 14:52
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
kiscsillag ez már volt egyszer ez a kérdés;)
2010. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak legyél önmagad...Ha szorongva követsz minden hülye szabályt csak rossz lesz neked vagy elrontod:S

Esetleg pókerezz te is...

2010. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pókerezz velük :D

(ha nem tudsz,akkor vagy tanulj meg nagyon jól,vagy kérd a segítségét )

2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Funktasztikus ***** válasza:
de am tanulj meg pókerezni sztem is:Dnem nehéz...itt pilanatok alatt meglehet...
2010. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!