Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat a lány? Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a lány? Többet ne próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Facebokoon írtam egy lánynak, hogy a képei alapján szimpatikus, van e kedve ismerkedni!?

Erre ő azt írta hogy "igazán hízelgő, de én nem vagyok az az interneten ismerkedős fajta"

Erre mondhatnám azt is hogy akkor találkozzunk :D

De tényleg olyan szintű vonzalmat érzek iránta hogy az valami hihetetlen kár lenne ennyibe hagyni :S Ötletek?


2010. dec. 21. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
ne add fel. írj neki
2010. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nagyon rámenős se akarok lenni, így is félhet, hogy egy ilyen ember rá ír :D
2010. dec. 21. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne legyél rámenős...De ha nem akar ismerkedni neten, akkor marad az élőben, nem?
2010. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt a válaszod. Bár én azt írtam volna, hogy nekem ez a tempó gyors, de akár találkozhatunk is. Meg kell győzni, hogy te sem az a fajta vagy, nem írsz minden második lánynak. Ha csak annyit írtál, ami fent szerepel, akkor nehéz dolgod lesz, mert nagyon sablon szöveg. (Bár én most a sablon levélre esküszöm.)

Ha már valamit válaszolt, akkor egy-két rövid levelet még megér.

2010. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
írtam neki, hogy én se szeretek itt ismerkedni(és tényleg nem) csak próba szerencse alapon írtam erre még nem írt vissza de szerintem nem is fog
2010. dec. 21. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"igazán hízelgő, de én nem vagyok az az interneten ismerkedős fajta"

Én ezt írtam volna erre:

Szóval, máris találkozni akarsz velem? Szeretem az ilyen határozott lányokat!

2010. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó jó vagy :D Csak ő teljesen más világ, már a képekből is ez derül ki... nagyon szerény lányról beszélünk még megijedne, igaz máshogy nem derül ki h tetszek e neki...
2010. dec. 21. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

R.

szerintem hagyd..nem akarlak lebeszélni, ne hogy félre érts..

Csak tisztázzuk, hogy ilyenkor mi jár a csajok fejébe:

Nagy valószínűséggel nem jössz be neki, mert akkor nem így írt volna neked vissza, hanem, hogy "jajj köszönöm:)..aranyos vagy" vagy valami pozitív szöveget írt volna vissza neked. Ez egyértelmű, hogy nem akar semmit. Főleg, hogy a 2. szövegre vissza se ír.

A csajok nem szeretik, ha egy számukra nem tetsző pasi nyomul. Hagyd szerintem..

Nem bántásként írom, csak h ne futkoss rózsaszín ködbe..


18/L

2010. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát srác ne bánkódj, velem is megesett már, csak engem avval koptatott le, hogy túl idős vagyok hozzá. szerintem ne próbálkozz nála, mert neki és neked is kínos lesz, mellesleg nem lesz eredménye, mert valószínűleg nem érdekled a csajt. szard le, lesz ezer másik.
2010. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oksa, köszönöm, leszarom! :))
2010. dec. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!