Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érzek? Mi ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

van egy fiú a suliból.az utóbbi időben sokat nézem,és amikor el megyek előtte remegnek a lábaim,és olyan zavarba leszek hogy nem tudom mit kezdjek magammal...azóta nem tudom ki verni a fejemből,nem ismerek mostanába magamra..azóta szomorú számokat hallgatok,amit az előtt nem tudtam meg hallgatni.

és ami a legrosszab hogy ő mit sem sejt erről...

igazából nem is tudom mi lenne jobb ha a tudatára adnám vagy csak ugy el halgatnám.nagyon égek magam előtt is :S


2010. dec. 21. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mit érzek? Mi ez az érzés?"


Tipped sincs?????-_-

2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ajj, rosszul tettem fel a kérdést ... : DD
2010. dec. 21. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
első szerelem, ba.szod.
2010. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok szerelmes.csak kiváncsi voltam a bunkó válaszokra...ba.szod? XDD

jézusom,mennyi beteg ember.

na csá

2010. dec. 21. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez bizony a "szerelem" nevű elmebetegség!

Sok baj van a r*hadékkal, és nincs gyógymód! :D :(

2010. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó sok pasi bejött,megtetszett....de istenem sosem viselkedtem iggy,mivan velem? ááá.

nem akkor én ilyen lenni.:(

2010. dec. 21. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a f@sz a kérdés???????????????????????????????
2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

legyen f@asz.

te meg egy P@r@szt.(:

2010. dec. 21. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 csaj a suliból akihez nemtudok hozzászólni személyesen. pedig... mindenkivel normálisan tudok beszélgetni csak vele nem . van ilyen.
2010. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
Ez azért van mert az elötte lévőek csak "tetszettek" viszont ebbe a fiuba szerintem első látásra belezúgtál :) biztatásképp : bnőm ugyanígy volt..és végül összejött a pasival és jó rég együtt vannak :) sok sikert :D
2010. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!