Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legjobb randi helyszín?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb randi helyszín?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb randi helyszín egy 14fiú és egy 14 lány számára...ha a fiú ,,kezdő" és nemvolt még barátnője?? 14/f
2010. dec. 22. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát valami olyan helyre menjetek, ahol mind a 24en elfértek.. doh
2010. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi. 14 éves fiú és 14 éves lány. de ha annyian lennénk az 28 nem 24.x D
2010. dec. 22. 01:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Sétálljatok, park, folyópart...
2010. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, volt már aki a temetőbe akarta vinni a lányt, bemutatni a nagyijának:D

Vidd el pizzázni, bowlingozni vagy moziba. Mit szerettek csinálni?

2010. dec. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Sétával az lenne a baj h a szomszéd városba lakik. és gondolkoztam rajta h lehetne megoldani... de sztem az hülyén néz ki ha elmegyek sétálni oda ahol ő lakik de az is hülyén néz ki h ő vele jövök el ,,hozzánk" sétálni. A mozival az a baj h nem tudunk eleget beszélgetni.A bowling meg 3+fős... max az lenne jó ha haverokkal elmennénk bowlingozni ő is jönne és akkor hazakísérném. erről mit gondoltok?
2010. dec. 22. 01:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah. és ha többen vagyunk (barátnőivel) akkor őrült néha nyugis ha meg msnen beszélünk akkor is nyugis :)
2010. dec. 22. 01:37
 7/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
Sztem mindenképp kettesbe legyetek..ne haverokkal meg ilyenek...és szerintem a legjobb ha elmentek jégkorizni..ott beszélgetni is tudtok és mulatni is egyszerre :)
2010. dec. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy diszkrét kupleráj,sejtelmes megvilágítással,harisnyatartós 22 éves csini örömlánnyal.

Utána a kislányt kisimult arccal elviheted egy cukrászdába.

2010. dec. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tescoba :D
2010. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne menjetek haverokkal első randin semmikép se...

Biliárdozni már ketten is tudtok, szerintem az nagyon jó program, vagy menjetek pizzázni, teázni, forrócsokizni!

2010. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!