Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak szerintetek? 16L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? 16L

Figyelt kérdés

A történet: van 1 fiú, aki nagyon tetszik, de ő az egyik barátnőm bátyja. Már lassan 1 éve ismerem és egyre inkább megszerettem, már túlságosan is. Egy helyen fogunk szilveszterezni és gondoltam rá, hogy kezdeményeznem kellene. Hogyan kezdeményezzek úgy h egyértelműen megtudja h tetszik nekem, viszont ha el is utasít még jól jöjjek ki belőle?:(

Egy kétségbeesett 16 éves lány.


2010. dec. 22. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
NE bsszál be. Akkor vesztetted a dolgot, mert hiába bizonygatod majd, azt hiszi, az alkohol beszél belőled.
2010. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél kétségbe esve:S Hány éves a fiú? Barátnője van?
2010. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt célom alkoholt inni, de azért köszi. A fiú 21 éves és nincs barátnője.
2010. dec. 22. 14:48
 4/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet az esélyeidről! Ő majd megkérdezi a bátyját.
2010. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm mondta még pár hónapja, h a bátyja szerint jól nézek ki. Utána próbáltam rávezetni a barátnőmet h tetszik nekem a bátyja, de azóta se lépett, ezért is fontos a véleményetek.
2010. dec. 22. 14:53
 6/19 anonim ***** válasza:
adj neki egy csokot azt még kitudod magyarázni. ha vissza csokol akkor meg egyértelmü
2010. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És hogyan csókoljam meg úgy, hogy azt még ki is tudjam magyarázni, ha nem csókolna vissza? Ilyenekhez nincs túl jó fantáziám, mert még sosem kezdeményeztem. Magamat ismerve biztos az lenne belőle h megcsókolnám aztán reakciót se várva elkezdenék hebegni habogni idegességemben.:D
2010. dec. 22. 16:26
 8/19 anonim ***** válasza:
mondjuk szilveszterkor mond azt mellé boldog uj évet. ha vissza csokol akkor meg hogy már régota magakartad tenni.
2010. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezzel már csak az a baj, hogyha nem csókol vissza azt az összes barátunk ill. ismerősünk látni fogja...
2010. dec. 22. 16:53
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor hivd valahova ahol ketten lehetek és mond meg neki hogy szeretnél tölle valamit. és ha ö nem akarja akkor felejtse el amit mondtál. ez a legtisztább sztem. többitöl meg ne félj. max egy kicsit igyál hogy feloldodj
2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!