Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy érezted sinen vagy, aztán (esetleg az utolsó pillanatban) vettek a dolgok 180 fokos fordulatot, és vége lett?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy úgy érezted sinen vagy, aztán (esetleg az utolsó pillanatban) vettek a dolgok 180 fokos fordulatot, és vége lett?


Például nyomulsz egy lányra, barátilag jóban vagytok de épp foglalt, de nemrég szakitott a barátjával, első randi sikerül is, aztán jönnek a hivatkozások erre arra hogy ezért nem lehet másodikat, pedig te biztos vagy benne, hogy sikerül, magadban őrlödsz, majd szépen elfelejtődik a dolog (persze lekoptatás volt)


2010. dec. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Hosszú és kínkeserves történet, és végül negatív zárással. Ha hasonló helyzetbe kerültél mostanság, de még nem jutottál döntésre - hagyd a lányt. Ha mégis tőled akar valamit, majd jelzi valahogy.
2010. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem már történt olyan, hogy éppen szakítottam a barátommal, erre egy másik fiú, akivel addig barátok voltunk, elkezdett rám nyomulni, nem igazán volt kedvem akkor belépni egy másik kapcsolatba szakítás után, de addig kérlelt a gyerek, hogy tegyünk egy próbát, hogy beadtam a derekam. Párszor találkozgattunk, jól éreztük magunkat. Tudom, az én hibám, de egy nap, amikor találkoztunk, mondtam neki, hogy bocs, de ez nem megy nekem, mert nemrég szakítottam az előző barátommal és még nem tudom kiverni őt a fejemből, és hogy legyünk csak barátok. Nagyon kiakadt, nem is beszél velem azóta. Nem csak én tehetek róla, mondtam, hogy nem állok készen egy újabb kapcsolatra, de akkor is erősködött... Szerintem légy türelmes vele, tapasztalatból írom. :) Tudom, hogy mit érezhet most.

19/L

2010. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze, én türelmes vagyok, pontosan tudom, hogy ezen kivűl még más is "összejött" neki az életben. Csak sajnos, amikor valaki úgy zár le egy ilyen dolgot, hogy a távolság miatt inkább folytassuk levélben a kommunikációt (csak Budapest két határáról van szó, napersze), és miután ez már hónapok óta megy, már nincs erőm folytatni.
2010. dec. 22. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, nem is egy. 2 volt, hogy összejött és a kapcsolat elején ok nélkül szakított.


most meg ott vagyok hogy kezdünk egy lánnyal összemelegedni, és sztem az lesz, hogy nem jön össze. lhet, hogy csak én értem félre hogy bejövök neki, de küld jeleket rá...néha meg olyan közönbös. szóval nem értem:S

2010. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a lányok időnként érzéketlenek, főleg amikor picit érzik, hogy kezükben van a gyeplő, és érzik hogy megtehetik, mert ettől nem fog a pasi elmenekülni, ha mégis, akkor vagy jön a "gyáva férfiatlan tuskó" vagy a sirva könyörgés :) ezen nem szabad fennakadni, utolsó válaszoló
2010. dec. 23. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!