Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy srácnak nem tetszik egy ideig egy lány aztán megtetszik?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben elhívtam egy srácot sétálni, de visszautasított. Mostanában meg folyton mellém ül meg beszélgetni akar, meg kérdezi hogy mit gondolok róla... L/16
2010. dec. 22. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
NANÁ,hogy van olyan!;))
2010. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Funktasztikus ***** válasza:
van! de forditva is
2010. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen van :)
2010. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Minden ember a külső alapján ítéli meg a másikat.Ez mind a két nemnél így van.Elképzelhető,hogy az elején nem szimpatikus,vagy nem tetszik az illető,de ahogyan megismered megváltozik a véleményed.A belső tulajdonságok nagyon sok esetben megszépítik a külsőt.Ezért kell mindig adni egy esélyt a másiknak.Legalább csak annyit,hogy megismerd közelebbről.

21/f

2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, mert a fiúkat nemcsak a külső érdekli. Lehet h szeptemberben még nem ismert annyira és külsőre meg nem annyira jöttél be neki, aztán mostanra megismert annyira, h a belsőd felkeltette az érdeklődését.
2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy van, többféle időtartamban is. Pl. van, amikor pár óra alatt lezajlik, ha közben elég sört iszik valaki. De napok-hetek-hónapok-évek is lehetnek, mert egyszerűen "rájövünk", hogy mégse olyan csúnya az a másik, csak egyszerűen nem feltűnő a szépsége. Fordítva is van, hogy valakit elsőre szépnek ítélünk, aztán közelről megnézve kiderül, hogy nem olyan nagy szám.
2010. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem 5. óta cikiznek hogy szerelmes vok egy lányba de nem is voltam.:( 8. év eleje óta viszont nekem is bejön már.:) Ez is egy példa arra hogy egy embernek először nem de később bejöhet valaki
2010. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

van

abban az esetben ha az eddig nem bejövős illető átesett egy plasztikai műtéten

amugy a ,,belső megszépít'' dumát valami irdatlan bányarém találhatta ki ugyanis NEM igaz

hi all

2010. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen!

AMIKOR KANOS ÉS NINCS KIT MEGB....NIA

Én is igy tettem a szomszéd csajjal, szerelmes volt belém le se izéltem aztán amikor magamra marattam lecsőröztettem és kidbotam utána meg egy másik engem szivatott meg röviden ennyi.

Ha elsőre nem kellettél neki....jól jönne most neki a potya luk.

25F

2010. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FFDP ***** válasza:
De lehet, hogy amúgy "nem talált rossznak" csak volt aki még jobban bejött neki és most rájött, hogy """be kell érnie""" a "nem rosszal".
2010. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!