Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Az gáz ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az gáz ha egyszerre több fiú is tetszik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ha nyálas itt bőgsz, hogy nem tudod eldönteni, hogy melyikbe vagy szerelmes. Az viszont nagyon.
2010. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Sőt természetes 16 éves kor alatt.
2010. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az. Hélium.
2010. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mind a 2 irant ugyanazt erzed? Mert lehet hogy tobb tetszik, de valamelyikhez csak jobban huzol. Nem?
2010. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem egyaltalan nem gaz.

velem is volt ugy ,hogy egyszerre oten is tetszedtek,d emindig volt egy kimagaslo,akihez jobban vonzodtam,vagy akivel osszejottem volna.

mert tetszeni tetszett,csak epp nem tudtam elkepzzelni kozos jovot :) szerintem merd fel h kivel mit szeretnel vagy mit nem,es melyik az akiihez inkabb vonzodsz,es jobban erzed magad vele.mert olyant kell valasztanod akivel jol erzed magad :) es megert termeszetesen,tobbi meg tetszedhet,hisz lanyvagy,a helyes fiuk ugyanugy tetszedhetnek

2010. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

15:01 kb ugyanazon a hullámhosszon vagyunk!mind a 2 fiu nagyon helyes és aranyos és szexy!csak én nem tudok dönteni mert az egyikben ez tetszik a másikban pedig az!!

nincs valakinek 1 pasiszótára?

2010. dec. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!