Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem este a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem este a barátnőmet?

Figyelt kérdés
itt van ez a mocskos tél amikor a Gödör nem ideális hely. Valami romantikus, de nem nyálas hely kéne budapest belvárosában. Ne legyen nagyon drága, és este 10 körül is elérhető legyen, és ma. :)
2010. dec. 23. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ágy.
2010. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elottem levo = :))))

jah, megfelel minden elvarasnak,


fotel is jo

2010. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D Igen az is meg lesz, de ma vmi romi kéne, mert ma vagyunk 3 hónaposak.
2010. dec. 23. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
konyhaasztal
2010. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj ne már...én is szívesen szexelnék vele akárhol, de ez most nem fog összejönni.És az utcán nem lehetünk, vmi kocsmába most meg nem igazán akarnék.
2010. dec. 23. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


elég lesz?

2010. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
vagy étterembe vagy vidd el moziba és nezzetek meg vmi romantikus filmet
2010. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ennek sok értelme nem volt, hogy megnézhettem, h hol vannak éttermek Budapesten...ezt én is meg tudom tenni, de én személyes tapasztalatokat szeretnék, meg ajánlásokat.


Múlthéten voltunk moziban, étterembe meg nem akarok menni. Valami teázóra, vagy vmi kis hangulatos helyre gondoltam.

2010. dec. 23. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szellem kávézó, Vajda Péter utcában van, sajna nem tom hány szám. Nagyon hangulatos hely, távolkeleti stílusú, és gyönyörű szép! Ismerem a tulajdonosokat :)
2010. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zöld Teknős Barlangja, VI Jókai u. 14


Nagyon laza hely, ha ezt elviselitek, akkor igen hangulatos lehet. Menjetek valami kis fülkébe.

2010. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!