Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok csak ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak ilyen szerencsétlen, hogy mindig azokat a csajokat fogom ki akiknek van barátjuk?

Figyelt kérdés

Mostmár tényleg nem hiszem el....Előző kapcsolatom is mondhatni nyitott szerelmi háromszög volt. Nagynehezen kihevertem, kellet vagy 4 hónap...(nekem nem megy egyik napról a másikra, hogy elfelejtem azt aki fontos volt nekem)

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon nagyon jól kijöttünk egymással, (nem csak egyoldalú volt a vonzódás), erre ma mikor felhoztam a szilvesztert, hogy buli meg ilyenek együtt akkor óhhátneki 2 éve barátja van, és nem akarná felrúgni ezt a 2 évet, meg hogy vele lesz...:S

nahát azt hittem leborulok a székről.

akkor miért cécózott velem majd 2 hétig, miért hagyta hogy "teperjek"? Miért nem állított le már az elején.

Telefonon is sokat beszéltünk, és Ő hívott többször engem, tehát nemcsak én "zaklattam"...

(nem kamu hogy van barátja, vannak képek, amiken ölelkeznek, csókolóznak...)

De ismerőskörömben is ez van. Minden csaj ismerősömnek van barátja, ha szakítanak pár nap múlva már mással járnak....A haveroknak meg úgy mint nekem sosincs szerencséje a csajoknál.

Mégis mit csinálhatok rosszul???

19/F


2010. dec. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csinálod rosszul a dolgokat, egyszerűen csak rossz csajokkal kezdesz. Ennek ellenére még próbálkozhatsz, és majd találsz olyat, aki egyedülálló. Próbáld megtudni az elején hogy van e barátjuk, akkor nem esel beléjük feleslegesen.

Ezeket meg fogd fel úgy mint az élet próbatételei, amire később boldogan fogsz visszaemlékezni egy gyönyörű lány mellett.

2010. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi első ez k*rvasokat segített-_-


2. bízok benne hogy egyszer sikerül végre, de viszont ha már az elején rátérek hogy van-e barátja dologra, lehet azt mondja, hogy van (mi közbe nincs is), csak nem jövök be neki első ránézésre...

2010. dec. 23. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Te meg mindig jobb helyzetbe vagy, mint en! Nekem amelyik fiu tetszik, annak es nem tetszek, es akinek en tetszem, az meg nekem nem tetszik. De ne szomorkodj e miatt! Egyszer ugyis eljon a te idod. Elobb vagy utobb talalsz egy hozzad valo szingli csajt!:-D

17/L

2010. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál, pedig én lány vagyok. Manapság egy csomó csajnál azt veszem észre, hogy fiatal létükre annyira életképtelenek egyedül ("szingliként"), hogy addig nem lépnek ki a meglévő kapcsolatukból, amíg az új pasit be nem biztosították maguknak. Így nyugodtan válogathatnak, amíg horogra nem akad egy olyan, aki miatt nyugodt szívvel dobják az addigit. Mondjuk én ezt rettentő gáznak tartom, szerintem értelmes pasi nem mozdul rá olyan nőre, akiről tudja, hogy van barátja. Ezért van az, hogy az ilyen csajoknak nem is nagyon akad normális pasijuk, általában egyik gázabb mint a másik.
2010. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!