Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti hamarabb felfigyeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hamarabb felfigyeltek egy szep kulseju csajra, akinek jol all a haja, izlesesen van oltozve, kicsit ki van festve, mint egy szep csajra, aki nincs festve, nem oltozik izlesesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 19:23
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
77%

nem.

engem jobban vonz az ha smink nélkül kócosan látom a barátnőm, mint hogy agyon sminkelve..


jójó bevallom, szebb ő sminkel és frissen mosott hajjal, és szép ruhában...


de amikor koszos, lukas gatyában szaladgál kócos töredezett hajjal és táskás szemekkel, pattanásos hegekkel akkor az valahogy más...:) az olyan természetesnek hat, és mélyebben érint meg:)

2010. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem öltözik ízlésesen?
2010. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Én soha nem sminkelem magam, de mégis kiszúrnak a pasik:)
2010. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
természetesség jobban bejön :)
2010. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít a külső. Lehet eszméletlen csinos a csaj akkor se csurgatom a nyálam. Nekem a belső fontos:)
2010. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van az osztalyomba egy csaj, folyton tornanadragba jar, ami raadasul vastagitja a combjat, soha nem festi magat, van hogy mar koszos rajta a feher kabat, de azert megnezik a fiuk, belecsipnek a combjaba. Van egy masik csaj, az vagany farmerekbe jar, vagany kabatokba, kis szemspiral, szemceruza, szajfeny, alapozo, de ot megsem csipkedik a fiuk, pedig szebb is mind az elso csaj....
2010. dec. 23. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy nő legyen csinos és tőle telhetően a legszebb. Az ápoltságba szerintem beletartozik a szolíd, szépséget kiemelő smink is. Hiába mondják a pasik, hogy á, nem számít a smink, a frizura és az öltözék. Fenét nem.

Nem kell mindig a puccparádé, de biztos jobban tetszik egy férfinak, ha a nő a legjobb formáját hozza.

2010. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ami raadasul vastagitja a combjat" na innentől nem veszek komolyan egy beszélgetést...

Amúgy van mindenkinek egy kisugárzása, és attól függ a dolog, nem a szempillaspiráltól meg a tornanadrágtól.

2010. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

....na innentől nem veszek komolyan egy beszélgetést...

Milyen beszelgetest?

2010. dec. 23. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam, igen. Én jelenleg egyedülálló vagyok, ami lényegtelen, csak megmagyarázza, miért nézelődök melóhelyen is jobban szét.

Jött egy új lány a céghez. Valami eszméletlen kisugárzása van. Tényleg az, hogy ez a nő bárkit az ujja köré tud csavarni. Párduc test és az az igazi vagány stílus, de mégse nagyon k.rvás. Esetenként feszülős bőr ruha (mint valami motoros stílus), kihívó, de nem rikító smink, és mosolygás és kedvesség. Nem is az, hogy csak ízlésesen van öltözve, meg kicsi smink. Tényleg olyan egyedit, és szépet képzeljetek el, hogy minden normális pasi utána fordul.

A másik leányzó meg szintén. Szép arc és haj. És azt gondoljátok el, hogy ő már a "jó telt" kategóriába tartozik. Olyan 80-85 kiló 165 centihez. Szép nagy segg, mellek, meg minden. Inkább hivatalos öltözködésű, és természetesen szolid de határozottan észrevehető smink. És nála is mosolygás és kedvesség. Szóval én többnyire azt szoktam mondani, hogy átlagos testalkatú legyen egy nő, meg egy ilyen nő már inkább kövér, de ő nem. Nagyon is kívánatos.

Meg van harmadik. Nagyon egyszerű kinézetű kislányos stílus. Hogy ő fiatal, húszas évek elején, szolid haj és egyszerű szemüveg. Nem sok smink, szinte egyáltalán semmi. Viszont nagyon arányos, csinos test. Amit ilyen combig érő csizmákkal, csinos felsőkkel és hasonló kellékekkel maximálisan kihangsúlyoz. Ilyenekre gerjedünk mi férfiak, és azt ő is tudja. :)

Most hirtelen ők jutottak eszembe. :)

Szóval azt mondom megfelelő ruhatárral és sminkkel egy átlagos, vagy akár átlag alatti lányból bombázót lehet varázsolni. És nem kell hozzá 40 kilósnak lenni, csak magabiztosnak, kedvesnek és mosolygósnak. :)

27f

2010. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!