Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Volt ma veletek ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Volt ma veletek ugy, hogy szerelmet vallott egy csaj, visszautasitottatok, majd megbantatok? Lattatok a csajt es jott egy olyan erzes, hogy te jo Isten, ez akar az en baratnom is lehetett volna? 18/F

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Régen volt:( és ha visszagondolok, hát jah. Már ez van, akkor elszúrtam most nem fogom.
2010. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
na velem pontosan ez volt 2 éve :S kár érte így utólag
2010. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De rogton utana bantatok meg? Vagy ra evekre, honapokra? Es nem tettetek semmit?
2010. dec. 24. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
remélem forditott esetben is igy szokott lenni, mert most nálam az van...
2010. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam nem rögtön, hanem évek:S nem tudom miért akkor, de akkor jött elő
2010. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én(csaj)is mikor szerelmet vallottam akkoriban a fiúnak(akiről máig nem tudok lemondani róla)elgondolkozom,hogy akkor odakellett mennem hozzáő és megszólalnom.sokáig vártam,hátha oda jön hozzám,de máig eszembe jut a srác.Nem tudok lemondani róla,emiatt nem akarok más fiúval összejönni(sajna).Én csak arra várok,összejövök életem szerelmével,de minden hiába,ha koslatok utána....

18/L

2010. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:20-as vagyok

én se rögtön , 1 év múlva kb

2010. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:04

Mikor odamentel a fiuhoz es bevallottad neki mit erzel, mit mondott a srac? Vagy nem is mondott semmit?

2010. dec. 24. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a 20:04es vagyok, de amikor nekem elmondta egy lány mit szeretne vagy mit érezne, mindig nemet mondtam. Egyszerüen nem éreztem hogy kell.
2010. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem,nem mondott semmit....(20:04-es vagyok)de igyekszem a figyelmemet elterelni róla,de nehéz,mert más fiút nem engedek a közelmbe,csak haverként.
2010. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!